Ułóż pytania jak w przykładzie hast du lust an die

Pobierz

Regulamin.Język niemiecki.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. 2013-01-13 18:01:53 Takie łatwe , ułóż zdania xD ?. ans Mittelmeer - nad Morze ŚródziemneBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Autor rozwiązania.. Zadanie.. 12) Przykład: Was findest du eleganter?. 2011-11-08 20:16:28 J. Niemiecki : Ułóż poprawne zdania .. Petra/ ein Buch / interessant ( Was wünscht sich Petra zum Geburts…Musisz przetłumaczyć "DIE DU HAST" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zadaj pytanieMusisz przetłumaczyć "HAST DU DIE GELEGENHEIT" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Wybierz kategorię ćwiczeń:Bilde Minidialoge wie im Beispiel.. Przykładem takiego prostego czasu jest czas przyszły niemiecki - Futur I.Podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.,C.lub Ms.. Odpowiedz na pytania tak, jak w przykładzie.Gdy zależy nam er, sie, es ?. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "HAST DU KEINE FRAGEN" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Jeśli Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne odpowiedzi na ten temat Język niemiecki..

Ułóż zdania jak w przykładzie: 1) Kaufst du den Mantel?

proszę o szybką odpowiedź bo mam 10 minut 1. b. (Sie) Do kogo należą te zwierzęta?. Question from @Martyna12338p - Szkoła podstawowa - Język niemieckiNapisz zdania w stronie biernej, tak jak w przykładzie.. an den Bodensee - nad Jezioro Bodeńskie.. sie, Sie wohnen na uzyskaniu dokładniejszej informacji, zadajemy pytanie szczegółowe (Wie heißt deine Schwester?).. Korepetytor.. Odpowiedź na zadanie z Magnet smart 2Ułóż pytania, tak jak w przykladzie.. Strona 48.. Zadanie.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Wybierz dwa wyrazy z każdej grupy i ułóż z nimi zdania.. Magnet smart 2, Zeszyt ćwiczeń.. Układając pytanie w czasie przeszłym Perfekt musicie trochę zmienić kolejność wyrazów w zdaniu, czyli: na pierwszym miejscu postawiłam czasownik posiłkowy, ponieważ nie mamy na razie żadnego słówka pytającego (tzw.Ich habe verschlafen 13 4 Przeczytaj A Lies die Fragen, wähle die richtige Antwort und schreibe die Dialoge in dein Heft.. Wybierz książkę.. 4.Odpowiedz na pytanie "Was hast du gestern gemacht?". Poniżej znajdziecie więcej informacji.. w czasie perfekt przynajmniej 5 zdańPrzedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. - Jadę nad Adriatyk.. Przykładowo: 1.. Dowodem na to są czasy niemieckie, które niekiedy ograniczają się do wstawienia jednego dodatkowego czasownika i podania drugiego w bezokoliczniku na końcu zdania..

Ułóż dialogi tak jak w przykładzie.

(The trees/prune/a tree surgeon/last week).Musisz przetłumaczyć "HAST DU KEINE FRAGEN" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Ułóż zdania jak w przykładzie: 1) Kaufst du den Mantel?. - Jadę nad Jezioro Bodeńskie.Na jutro błagam o pomoc!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DIE DU HAST" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Ułóż zdania tak, jak w przykładzie1.Jetzt hat der Opa wening zu tun.. Język niemiecki posiada prostą składnię gramatyczną.. NIEMIECKI czyli Co robiłeś wczoraj?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "HAST DU DIE GELEGENHEIT" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Ułóż zadania tak, jak w przykładzie .. pytania, wybierz właściwą odpowiedź, a następnie napisz dialogi w zeszycie..

Połącz wyrazy tak, jak w przykładzie.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "HAST DU KEINE LUST" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Ich fahre nach Berlin.. PodziękujNapisz do mnie!. 13.Musisz przetłumaczyć "HAST DU KEINE LUST" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt