Opowieści z narnii sprawdzian z odpowiedziami

Pobierz

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Wybierz właściwą odpowiedź.. 29.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. 2012-02-25 18:50:14; Macie może streszczenie książki " Opowieści Z .PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ "Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012.. Nie polecam są złe odpowiedzi nie zalicza dobrych punktów np. z kąt weszli do narni no to oczywiste z szafy a mi niezaliczyło.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.. Po jednej stronie wypisują jak wyglądało życie rodzeństwa przed odkryciem Narnii.Po drugiej co zmieniło się od kiedy przeszli przezKatalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

... Zobacz podobne quizy: #lektury #opowiesci-z-narnii .

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZgodnie z ich prawem zdrajcy powinni zginąć na Kamiennym Stole .. Opowieści z NarniiW Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Lew, czarownica i stara szafa" WPŁYW MAGII NA ŻYCIE CZŁOWIEKA: Uczniowie otrzymują wycięte papierowe szafy.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.Swięty Mikołaj wg ,,Opowieści z Narnii" - Mapa Narnii - Układ wydarzeń w powieści Opowiesci z Narnii - Opowieści z Narnitest z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa z odpowiedziami.pdf (21 KB) .. ( test_z_lektury_opowiesci_z_narnii_lew_czarownica_i_stara_szafa_z_odpowiedziami.pdf ) .. dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Podaj swoje imię: .. Czy to żart?. Lektury szkolne w wersji Harry'ego Pottera!. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Autorem książki jest C. Rozwiąż test!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Clive Staples Levis "Opowieści z Narnii..

2014-05-01 11:25:19; gdzie mogę obejrzeć filmy '' opowieści z Narnii ''prócz lew, czarownica i stara szafa i książe kaspian?

W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Czym Królowa Śniegu zaczarowała Edmunda i co rozkazała mu zrobić?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.23.. 2010-01-02 15:31:43 " Opowieści z narni lew czarownica i stara szafa" 2011-03-16 12:02:01 " Lew, czarownica i stara szafa" ?. 2010-04-09 19:42:11; Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Rodzeństwo wybaczyło Edmundowi, ale gdyby nie poniósł kary, cała Narnia zostałaby pochłonięta przez ogień i wodę .. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla .Streszczenie Opowieści z Narnii Lew Czarownica i Stara szafa; Opowieści z Narnii Lew angielski poziom podstawowy testy 92578 kod uslugi ap az4 Testy Zawodowe Murarz 2011: Home * Testy Zawodowe Murarz 2011 * Cwiczenia z odpowiedziami biologia nowa era 3 Sprawozdanie Przykladowe Z Przebiegu Stazu Lew Czarownica I Stara Szafa Test OnlinePodczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora..

Lew, czarownica i stara szafa"opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.

"Opowieści z Narnii.. pytanie 1 z 10.. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. 2010 .Co wiesz o lekturze 'Opowieści z Narnii' - Testy - Dojrzewamy.pl.. Aslan postanawił rozmówić się z czarownicą na osobności .. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe?. dodany: 2015-01-19 21:10 .Opowieści z Narnii "lew, czarownica i stara szafa " 2011-01-09 11:32:18; Kto napisał książke "Opowieści z Narni lew, czarownica i stara szafa "?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Dodawaj wpisy.. Lew, czarownica i stara szafa"Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Czym jest Narnia?. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla EdmundaOpowieści z Narnii.. B. dosyć duża nora.. Nie bylo tu nic wiecej, jesli nie liczyc stojacej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkla.Opowiesci z Narnii.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii"..

Materiały powiązane z testem: Test: Zaczarowana zagroda - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczow.Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.

Maksymalna liczba punktów: 25 1.. // odp.. // odp.Podobał wam sie film ' Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa '.. Gdy wyszli z namiotu, oznajmił, że Czarownica zrzekła się śmierci chłopca .Opowieści z Narnii.. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt