Przyjąłem do wiadomości po angielsku

Pobierz

Wszyscy musimy przyjąć do wiadomości, że sytuacja ta wymaga wielopłaszczyznowego podejścia.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Cerca qui la traduzione polacco-tedesco di przyjąłem do wiadomości nel dizionario PONS!. Wypróbuj nasze automatyczne tłumaczenie tekstu.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa przyjąłem do.. Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. nie chcieć przyjąć czegoś do wiadomości.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZYJĄĆ TO DO WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.przyjąłem przyjdę za kilka minut przyjąć wiadomość po angielsku słownik polsko - angielski.. rzeczownik.. General legal Englishprzyjmuje do wiadomości po angielsku słownik polsko - angielski.. Przyjąłem do wiadomości podniesione podczas debaty problemy i sugerowane rozwiązania.. Wsadzę cię z powrotem do wiadomości.. GlosbeMT_RnD.Musisz przetłumaczyć "PREZYDIUM PRZYJĘŁO DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Or at least what makes it onto the news.przyjąć do wiadomości {perfective verb} volume_up przyjąć do wiadomości (also: uznać, potwierdzić, przyznawać się, skwitować, wyznawać, kwitować, wyrazić podziękowanie, uznawać, przyjąć, przyjmować) volume_up acknowledge {vb} more_vert Wszyscy musimy przyjąć do wiadomości, że sytuacja ta wymaga wielopłaszczyznowego podejścia.wysłać do wiadomości po angielsku słownik polsko - angielski..

Przyjąłem do wiadomości, że nie wiesz.

A przynajmniej co trafia do wiadomości.. Przykłady Dodaj .. Tłumaczenia w kontekście hasła "Przyjąłem do wiadomości" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przyjąłem do wiadomości podniesione podczas debaty problemy i sugerowane rozwiązania.- Przyjąłem do wiadomości.. Przykłady Dodaj .. proszę przyjąć to do wiadomości.. Przyjmując do wiadomości, że na tym rozmowa się skończyła, Caitlin zabrała swoją legitymację.Tłumaczenie słowa 'przyjąć do wiadomości' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Sprawozdawca zauważył już słusznie , że jest to podstawowa sprawa dla delegacji parlamentarnej.¡Consulta la traducción polaco-alemán de przyjąłem do wiadomości en el diccionario en línea PONS!. Wsadzę cię z powrotem do wiadomości.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZYJĘŁA TEŻ DO WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Przyjąłem to do wiadomości, pułkowniku.. przyjąć wiadomość tłumaczenia przyjąć wiadomo .. przyjąć do wiadomości.Najemca przyjmuje do wiadomości, że Wynajmujący według własnego uznania może cofnąć Najemcy powyższe prawo w przypadku, gdy Najemca przekroczy lub nadużyje uprawnień przyznanych mu przez Wynajmującego .przyjąć do wiadomości = acknowledge , także: ack termin techniczny , także: acknow dawne użycie..

przyjąłem (do wiadomości) = roger that.

Przykładowe zdaniaMusisz przetłumaczyć "PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "RADA PRZYJĘŁA DO WIADOMOŚCI ZALECENIA" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenie słowa 'przyjąć wiadomość' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. inne słowa na literę "P" przyjeżdzac po angielsku przyjmować po angielsku przyjąć po angielsku przyjęcie po angielskuprzyjąłem (do wiadomości) = roger that dowiedzieć się o czymś (np. poprzez plotkę lub wiadomości) = hear about something Zobacz także: wiadomość o błędzie • nadawać dalekopisem • wiadomości w jakiejś sprawie • wiadomości o czymś • wiadomości na okrągło • wiadomości w skrócie • wiadomość z pierwszych stron gazetMusisz przetłumaczyć "RADA PRZYJĘŁA DO WIADOMOŚCI ZALECENIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. przyjąłem tłumaczenia przyjąłem Dodaj .. Przyjąłem to do wiadomości, pułkowniku..

Przyjąłem to do wiadomości, pułkowniku.

Angielskie słowo "przyjąć do wiadomości" (to acknowledge) występuje w zestawach: Sześć minut angielskiego cz. 7Musisz przetłumaczyć "PRZYJĄĆ TO DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu?. A przynajmniej co trafia do wiadomości.. podawać do wiadomości publicznej = publicize , publicise British English.. Notatki wysłane do mnie w wiadomości e-mail.. inne.. 46 wiadomości w słowniku online PONS!. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. Wyślij szybką wiadomość do użytkownika {imię} Send {first name} a quick message.. Dwadzieścia dwie placówki przyjęły czasopisma i rozdały je uczniom..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt