Piękne krótkie cytaty

Pobierz

Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem.. Tkwisz we mnie.. Cytat Gabriela García Márquez, tylklo przekręcony, powinno być: Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.. ''.Jun 11, 2021Jun 15, 2021Oct 14, 2020Feb 10, 2022Strona Główna > Związki > Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.Aug 26, 2021Feb 2, 2022Aug 21, 2021Jun 1, 2022Graham Masterton: ''W życiu można uciec od wszystkiego z wyjątkiem samego siebie.''.. To na skraju płatka czeka miłość.. [Walt Disney] W sercu każdej trudności spoczywa ukryta możliwość.. Cytaty o życiu, szczęściu, miłości, chwili, trwaniu, ludziach i przyjaźni.. Ten pięknie żyje i umiera, kto według własnych żyje praw.. [Albert Einstein] Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz.. - Barbara Rosiek, Pamiętnik.. Poznaj również najlepsze cytaty o miłości oraz zobacz czym jest sens życia według Viktora Frankla Są dwie drogi, aby przeżyć życie.. Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować.. "Piękno jest jednocześnie kształtem czegoś i czegoś zasłoną, drogą i zbłądzeniem z tej drogi.". Katharine Lee Bates.Jun 1, 2022Cytaty o pięknie świata i przyrody.. Graham Masterton: ''Każdy z nas ma swoją własną rzeczywistość albo nawet kilka i czasem trudno orzec, której należy się trzymać.. Dlatego, że nie możesz widzieć na zewnątrz siebie tego, czego nie widzisz w sobie.".

One przyjdą same.Cytaty krótkie.

- Anthony de Mello "…w czymś tak pięknym nie może chyba być zła?". Graham Masterton: ''Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.''.. Mnie też ich czasem brakuje.Cytaty o rodzinie, domu rodzinnym, rodzicach; Cytaty o szczęściu - motto życiowe o szczęściu; Cytaty o życiu - mądre, smutne, inspirujące, krótkie, piękne; Cytaty Jana Pawła II o miłości, dobroci, przebaczeniu; Cytaty o kobietach.. Cień w.. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość".. Nawet gdybyś ty odszedł, ta część by została.. Stumilowa podróż zaczyna się od jednego małego kroku.. Piękny cytat o tym, jak żyć.Aug 21, 2021Nikt nie jest warty Twoich łez, a ten, który jest ich wart, nigdy Cię do ich nie doprowadzi.. "Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość.. Przyszło mi do głowy, że los to drabina, w której nie .Poniżej zbiór 15 ciekawych cytatów o życiu: o tym, jak żyć, jak znaleźć szczęście oraz co jest w życiu ważne.. Czasami jednak natura tworzy tak spektakularne cuda, że nawet milion słów to za mało.. Miliony ruchomych kształtów i zaułków cienia.. Kiedy pragniesz napisać lub powiedzieć coś pięknego do ukochanej osoby, może brakować ci słów.. Drzewo, którego nie możesz objąć ramionami, było kiedyś małym nasionkiem.. 44 słodkie cytaty o miłości - dla dziewczyny i chłopaka..

44 słodkie cytaty o miłości - dla dziewczyny i chłopaka.

Róża jest bez wyjaśnienia; Kwitnie, bo kwitnie.. Jestem twoim odbiciem, ty jesteś moim, żadne z nas nie może już istnieć oddzielnie.. Jedna róża wystarczy na świt.. Mądre sentencje i aforyzmy na temat kobiet; Cytaty o śmierci i przemijaniu - śmierci bliskich osób .Motto życiowe - cytaty.. Nie ma w tym nic dziwnego.. [Philip José Farmer, Gdzie wasze ciała porzucone] Statki w porcie są bezpieczne, ale stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem.. "Przyjaciel to ktoś, kto wie o tobie wszystko i wciąż cię kocha.".. Nie opowiadaj mi, że świat nie jest baśnią.. - Henryk Elzenberg "Dlaczego więc ja nie widzę wszędzie piękna i dobra?. Thomas Gray: ''Myśli, które oddychają, i słowa, które palą''.. Miłość posadziła różę i świat stał się słodki.. [Przysłowie rosyjskie] Jakaś część ciebie wciąż we mnie żyje.. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem.. Bez wątpienia, tak.. [Éric-Emmanuel Schmitt, Małe zbrodnie małżeńskie]Dec 3, 2021Jun 25, 2021Feb 9, 2022Znajdziesz tu krótkie cytaty i te dłuższe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt