Życzenia na święto kapłana

Pobierz

w trudnej pracy duszpasterskiej i życiu osobistym.Apr 14, 2022Apr 11, 2022Apr 1, 2021Życzenia na prymicje .. Życzymy zdrowia, radości, życzliwych ludzi na swej drodze, a także realizacji osobistych pragnień.Życzymy wielu wspierających Was serc, umysłów i rąk, życzliwości tych, którym posługujecie.. 38 Jezus zaś odwróciwszy się i ujrzawszy, że oni idą za Nim, rzekł do nich: «Czego szukacie?».Apr 14, 2022chcemy Wam, Drodzy Kapłani, złożyć najserdeczniejsze życzenia i podziękowanie za Waszą obecność.. Życzenia kieruję również dla wszystkich Biskupów, pracujących u nas Kapłanów, Rekolekcjonistów, tej świętości, która wyraża się gorliwością i poświęceniem Życzymy by .2 days ago - pyta dziś Chrystus Kiedy zasiadasz w konfesjonale, By dusze grzechem skalane oczyścić, W Miłości Bożej zbawczym Trybunale.. zdrojem łask swoich i wszelkim błogosławieństwem.. potrzebnej do głoszenia Radosnej Nowiny.. Niech On obdarza Was tymi łaskami, których potrzebujecie, by jeszcze pełniej realizować kapłańskie powołanie.. Dziękując Panu za powołanie Was do tak wielkiej i zaszczytnej godności Bożych Sług chcemy podziękować Wam za Wasze TAK, powiedziane Panu i ponawiane każdego dnia.Życzymy Wam, abyście zawsze pozostali wierni Chrystusowi.. Bóg obdarzył nas wielką łaską.. W tym dniu został ustanowiony sakrament Kapłaństwa i Eucharystii..

Podobne życzeniaTodayDrodzy kapłani!

Niech dobry Bóg obdarza naszego księdza nieustannie łaską i pokojem.życzenia na dzień kapłana Z okazji dnia Kapłana, Życzę wszystkim kapłanom dużo wytrwałości w wykonywanej posłudze, Cierpliwości i umiejętności zachowania spokoju w chwilach słabości, Dobrego serca, które swoim ciepłem pokrzepia dusze potrzebujących Oraz dużo pięknych słów, które trafnie zostaną odebrane przez wszystkich wiernych.Apr 1, 2021Apr 14, 2022Czcigodny Księże Proboszczu!. stawiając Was na naszej drodze.. A szczególnie opieki Matki Bożej.. I czeka Chrystus Twojej odpowiedzi Choć wie, co serce kapłańskie czuje, Powiedz Mu szczerze, jak Piotr nad jeziorem - Panie - Ty wszystko wiesz… Ty wiesz że Cię miłuję!. Oraz dużo pięknych słów, które trafnie zostaną odebrane przez wszystkich wiernych.. Dziękujemy Wam za to, że zawsze jesteście z nami, za Wasz trud i poświęcenie w trosce o nasze zbawienie.. Bo chce, by serce Twe było bez skazy.. Dzień w którym tylu księży, kapłanów, krewnych, znajomych spieszy z bliska i daleka.. By uroczyście poprowadzić Cię do ołtarza pierwszej Mszy świętej.. Niech światło Ducha Świętego zawsze świeci jasno, oświetlając każdy kolejny dzień życia.. Dziękujemy, że jesteście z nami i dla nas.. 37 Dwaj uczniowie usłyszeli, jak mówił, i poszli za Jezusem.. Na każdy dzień Waszej Kapłańskiej drogi życzymy obfitych łask Bożych, darów Ducha Świętego, wytrwałości w naśladowaniu Zbawiciela.Nadszedł Dzień Kapłański, z okazji tego wyjątkowego święta pragnę złożyć Księdzu najlepsze życzenia - dużo zdrowia, radości, nadziei w trudnych chwilach i wytrwałości w nieustającym krzewieniu wiary w Zbawiciela..

Szczęść Boże.Wielki Czwartek to święto kapłanów.

Kapłaństwo jest powołaniem szczególnym: " I nikt sam sobie nie bierze tej godności, lecz tylko ten, kto jest powołany przez Boga " (Hbr 5, 4).. Nazajutrz Jan znowu stał w tym miejscu wraz z dwoma swoimi uczniami 36 i gdy zobaczył przechodzącego Jezusa, rzekł: «Oto Baranek Boży».. Każdy na to czeka.Re: Życzenia dla Kapłanów.. - pyta dziś Chrystus Kiedy wstępujesz na stopnie ołtarza, By złożyć na nim bezkrwawą ofiarę, Przez którą Bóg nas łaskami obdarza.. Życzymy Wam łask Bożych, wytrwania na drodze, którą wybraliście, entuzjazmu i siły.. Życzenia dla kapłanów na Dzień Kapłański.. Życzenia dla Kapłanów.. Czy miłujesz mnie więcej?. Drogi Kapłanie!. Niech każdy dzień przybliża Kapłanów do .W dniu, w którym Chrystus ustanowił Sakrament Kapłaństwa, dziękujemy Bogu za powołanie Was do tej służby.. Drogi Księże, z wielkim uznaniem i podziwem zwracamy się do Ciebie, będąc świadomymi, że Twoja rola w Kościele jest konieczna i niezastąpiona.I tak przy każdej czynności Kapłanie Pyta Cię Chrystus po wiele razy, Czy ty mnie miłujesz - więcej niż inni?. 1/2 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Następne .Apr 1, 2021Apr 14, 2022Z okazji Wielkiego Czwartku - święta Kapłańskiego na ręce obecnych naszych Kapłanów składam życzenia w imieniu całej wspólnoty parafialnej..

Z okazji prymicji składam najserdeczniejsze życzenia.

Niech dobry Pan Jezus obdarzy Cię.. I tak przy Czytaj dalej Życzenia dla Kapłanów - Wielki .Święta Rodzina; Uwielbienie; W oczekiwaniu na Ducha; .. Do życzeń dołączamy zapewnienie o pamięci modlitewnej.W tym dniu pragniemy podziękować Chrystusowi za dar kapłaństwa.. Nasze serdeczne życzenia kierujemy także w stronę wszystkich kapłanów pochodzących z naszej Parafii, a także wszystkich, którzy pełnili kapłańską posługę w naszej parafii.. Życzymy Wam bożej radości, aby towarzyszyła Wam w każdym dniu kapłańskiej posługi, wielu życzliwych serc ludzkich gotowych przyjść z pomocą w głoszeniu Dobrej Nowiny, dużo sił w pokonywaniu ludzkich słabości i przeszkód życiowych,Z okazji dnia Kapłana, Życzę wszystkim kapłanom dużo wytrwałości w wykonywanej posłudze, Cierpliwości i umiejętności zachowania spokoju w chwilach słabości, Dobrego serca, które swoim ciepłem pokrzepia dusze potrzebujących.. Niech dobry Bóg obdaruje wiarą, nadzieją i miłością oraz napełni siłą do dalszego służenia Bogu i ludziom..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt