Sprawozdanie z projektu lekturki spod chmurki

Pobierz

Polskie lekturki spod chmurkiW każdym z modułów uczniowie wybierają cztery zadania do zrealizowaniu podczas omawiania danej lektury.. Projekt powstał po to, by rozbudzić u uczniów ciekawość literacką, doskonalić czytanie ze zrozumieniem, rozwijać aktywności.Klasa 2b rozpoczęła realizację projektu "Czytam z klasą lekturki spod chmurki".. Uczniowie klasy 3a zrealizowali I moduł projektu CZYTAM Z KLASĄ.W roku szkolnym 2019/2020 klasa II b uczestniczy w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym wspierającym rozwój czytelnictwa wśród uczniów "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki".. W każdym z tych modułów nauczyciel wybierze jedną spośród czterech zaproponowanych przez autora projektu lektur (z kanonu.Po zakończonym module nauczyciel przesyła sprawozdanie w formie krótkiego opisu oraz czterech zdjęć.Projekt "CZYTAM Z KLASĄ -lekturki spod chmurki" został stworzony z myślą o zachęceniu uczniów do czytania książek.. "Lekturki spod chmurki", wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III.. Po zakończeniu każdego Modułu i przesłaniu sprawozdania z jego realizacji każda klasa otrzymywała potwierdzenie realizacji danego Modułu, a na koniec projektu certyfikat.Sprawozdanie z realizacji ogólnopolskiego projektu "Lekturki spod chmurki".. Jako pierwsze zadanie dotyczące projektu uczniowie klasy 2b wykonali kolorowe zakładki do książki..

?Fikuśne lekturki spod chmurki?

Klasa IIc ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Rzeszowie zakończyła l Moduł projektu.. "Kreatywna Opolszczyzna".. Uzupełniliśmy lekturnik, zmieniliśmy klasę w zimową krainę a pingwiny wkradły się na szkolną półkę.- POLSKIE LEKTURKI SPOD CHMURKI.. Wspólnie z chmurką Tosią będziemy poszerzać swoją wiedzę na temat ochrony środowiska, uwrażliwiać się na problemy związane z ekologią i przede wszystkim rozwijać zainteresowania czytelnicze.. W grupach stworzyli plakaty zachęcające innych do przeczytania tej wesołej lektury.Podczas spotkań uczestnicy projektu "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" poznają coraz więcej powodów, dlaczego trzeba czytać książki.. lekturki spod chmurki AUTOR PROJEKTU: HONORATA SZANECKA SZKOŁA PODSTAWOWA W KLONOWIE "MAŁA SZKOŁA" PATRONAT HONOROWY: Niezbędnik Nauczyciela Copyright26.07.2019r.byHonorataSzanecka CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki AUTOR.W roku szkolnym 2019/2020 w klasie 2b realizowana była innowacja pedagogiczna "CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki".. Program projektu opiera się na zmianie sposobu omawiania czytanych lektur szkolnych, na zaangażowaniu uczniów w.Tegoroczna edycja projektu edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki ma zasięg międzynarodowy i skierowana jest do uczniów Projekt trwa cały rok szkolny (III moduły-Jesień, Zima, Wiosna)..

See...CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki.

Dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy na temat.. Jest to ogólnopolski projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III.Klasa 2a bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Czytamy z klasą- lekturki spod chmurki".. Klasy drugie zakończyły moduł drugi "Mała chmurka w krainie śniegu" Ten moduł zaczęliśmy od wybrania lektury.Innowacja będzie polegała na realizacji II edycji EKOlogicznego projektu edukacyjnego"CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki" wspierającego rozwój czytelnictwa.. W każdym z modułów uczniowie wybierali cztery zadania do zrealizowania podczas omawiania danej lektury.. Pierwsza przeczytana lektura to "Niesamowite przygody 10 skarpetek-czterech prawych i 4 Po zrealizowaniu każdego modułu nauczyciel umieszczał na stronie projektu sprawozdanie w formie opisu zadań i kilku zdjęć oraz otrzymywał od autora projektu.III MODUŁ PROJEKTU "LEKTURKI SPOD CHMURKI" Wysłuchaj informacji : ) Lista zadań: Zadania do wykonania Sporządź notatkę (Imię i nazwisko autora, tytuł, mały rysunek) Wykonaj plakat (format dowolny) Stwórz robaczka z czego tylko możesz i potrafisz!Biuletyn Informacji Publicznej.. Wiedzą o tym uczniowie klasy 1a, którzy wraz z wychowawczynią przystąpili do OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III.Polskie lekturki spod chmurki..

[email protected] dla podstawówek.Zwierzęce lekturki spod chmurki 3.

Czy lektury muszą być nudne?. Ależ skąd!. Celem tej edycji jest zgłębienie wiedzy na temat cech i kompetencji osób wykonujących różne.. Projekt jest podzielony na 3 moduły.. "Tłumaczymy Żywioły" - Projekt edukacyjny.. Wybraliśmy lekturę ,, Zaczarowana zagroda" autorstwa Aliny Centkiewicz i Czesława Centkiewicza, którą czytaliśmy.. Poprzez czytanie lektur, dzieci zgłębią wiedzę na temat globalnego ocieplenia i jego wpływu.Lekturki spod chmurki - Podróże małe i duże".. Chmurki wycinamy, lekturniki ozdabiamy i na przygodę z pierwszą książką z niecierpliwością czekamy.. Poprzez czytanie "wyposażamy" swoje umysły i serca - wpływamy na nasz język i wiedzę, postrzegamy szerzej świat, rozwijamy zainteresowania.Lekturki spod chmurki".. - pierwsza przeczytana lektura to "Niesamowite przygody 10 skarpetek - czterech prawych i 6 lewych" Justyny Bednarek.. Swoją przygodę z projektem zaczęliśmy od lektury Marii Terlikowskiej "Drzewo do samego nieba" i poznania chmurki Tosi i Leśnego Zakątka.. Klasa I zrealizowała II moduł pt. ,, Mała chmurka w krainie śniegu".. W klasie został zorganizowany kącik czytelniczy i umieszczony w nim plakat Projektu.. W każdym z nich będzie omawiana lektura wybrana przez wychowawcę.Kingi w Łukowej realizuje międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów kl.I-III "CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki"..

Ogólnopolski projekt "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki".

Po zrealizowaniu każdego modułu nauczyciel umieści na stronie projektu sprawozdanie w formie opisu i kilku zdjęć, dzięki czemu otrzyma od autora projektu POTWIERDZENIE realizacji tego modułu.Lekturki spod chmurki" skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Polski oraz szkół polonijnych.. Projekt rozpoczął się projekcją filmu edukacyjnego oraz ulepieniem głównych bohaterów - Czytusiów.I moduł- "Fikuśne lekturki spod chmurki".. razem w klasie.. Sprawozdanie z przeprowadzenia l Modułu innowacji pedagogicznej "Fikuśne lekturki spod chmurki".. Poprzez czytanie lektur, uczniowie włączą się w aktywną.Prace nad projektem rozpoczynamy.. Udział w projekcie zachęca uczniów do czytania, do przeżywania przygód głównych bohaterów i do wyciągania wniosków oraz przekładania ich na rzeczywistość, na codzienne życie.Lekturki spod chmurki.. Innowacja pedagogiczna realizowana będzie od 2 września 2019r.. Uczniowie wykonali plastelinowe Czytusie.29 września 2020, klasa 2B przystąpiła do realizacji zadań w Międzynarodowym Projekcie "Czytam z klasą lekturki spod chmurki"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt