Notatka służbowa ze spotkania - wzór

Pobierz

Notatka z takiej rozmowy i wysłuchania nauczyciela może być dowodem, że dyrektor postąpił zgodnie z obowiązującym prawem.. (imię i nazwisko) (stanowisko)NOTATKA SŁUŻBOWA ZE SPOTKANIA.. Finanse; Monitoring wizyjny; Czas pracy; Dane osobowe; Wynagrodzenia i dodatki; Awans zawodowy; ZFŚS; Urlopy; Stosunek pracy; BHPNotatki - wzory.. Szablon dokumentu zawsze powinien zawierać datę i miejsce sporządzenia, imię i nazwisko nadawcy oraz imię i nazwisko odbiorcy.. W nagłówku notatki wskazuje się, dla kogo jest ona przeznaczona .Wzór informacji sporządzanych na potrzeby sądów w sprawach rodzinnych i nieletnich 1.. Dokument ten jest również używany do przekazywania informacji między komórkami organizacyjnymi lub pracownikami, wówczas gdy ustny przekaz .Jeśli jednak nie ustalono żadnych zasad, to przyjmuje się, że notatka służbowa powinna zawierać takie elementy jak: • data i miejsce sporządzenia notatki, • imię i nazwisko nadawcy, • imię i nazwisko odbiorcy (w razie potrzeby), • krótka informacja, czego dotyczy pismo, • treść.. Wypowiedzenia KOMENTARZE SUBSKRYBUJ UDOSTĘPNIJ Czytaj również Notatka słuzbowa sporządzona w dniu .. r. w obecności nastepujacych osób: 1) .. (imię, nazwisko, stanowisko)1 day agoNotatki służbowe mogą stanowić m.in. dowód na prawidłowość działań dyrektora w różnych sytuacjach.. Jeżeli notatka służbowa jest skierowana do grupy pracowników, należy to jasno określić.Notatka służbowa co bardzo ważne, nie może zostać udostępniona osobom trzecim ze względu na ochronę danych osobowych..

Forma notatki może być obojętna.Wzór notatki służbowej ze spotkania.

Wzory pism korespondencja handlowa i pisma urzędoweDokumentacja szkolna Wzór notatki służbowej ze spotkania Poleć znajomemu Notatki służbowe mogą stanowić m.in. dowód na prawidłowość działań dyrektora w różnych sytuacjach.. Uwaga, to jest tylko początek artykułu Aby zobaczyć całość, zaloguj się lub załóż konto.. Notatka ze spotkania z pracownikiem, które miało na celu zdyscyplinowanie go, nie powinna być udostępniona komukolwiek, chyba że jest to osoba upoważniona przez pracownika.. Word Pobierz Otwórz w przeglądarce Udostępnij Więcej podobnych szablonów Protokół spotkania nieformalnego Word Protokół spotkania (prosty) Word Protokół spotkania — trójkąty WordNOWE WZORY; PUBLIKACJA ON-LINE; COVID-19 W PRAKTYCE; DYŻUR EKSPERTA; WZORY DOKUMENTÓW.. Notatka służbowa - jak napisaćNotatki ze spotkania Ten prosty szablon z ułatwieniami dostępu pozwala sporządzać uporządkowane notatki, które można później udostępnić jako protokół spotkania.. Wzór 8.. PUBLIKACJA ON-LINE.. WZORY DOKUMENTÓW.. Jeśli masz do dyspozycji laptop, telefon służbowy lub bierzesz udział w spotkaniu z użyciem komunikatora, notatki możesz sporządzać bezpośrednio w wersji elektronicznej..

Notatka służbowa służy prawnemu udokumentowaniu bieżących ustaleń w celu kontroli realizacji czynności służbowych.

Podstawowe dane o uczniu - imię i nazwisko, data urodzenia, klasa, czy powtarza daną klasę, ewentualnie po raz który ją powtarza.. Uzyskaj dostęp do portalu ePedagogika - czekają na Ciebie: Profesjonalne narzędzia do zajęć specjalistycznych i scenariusze na zajęcia z uczniami, rodzicami i nauczycielami;UKRAINA - PROBLEMY PRAWNE.. a notatki .Jun 7, 2022Notatka służbowa, służy do przekazywania informacji między komórkami organizacyjnymi lub pracownikami, wówczas gdy ustny przekaz nie jest wystarczający.. WZORY DOKUMENTÓW.. Pierwszy sporządzony jest w Wordzie przez jeden z Sądów Koleżeńskich, zaś drugi w pliku tekstowym przez Rzecznika Dyscyplinarnego.. Notatka służbowa ze spotkania.Jul 2, 2021spotkanie w Ministrem Sprawiedliwości, w celu przedyskutowania zasad powoływania biegłych w sprawach sądowych nadanych przez pacjentów; Zarówno przedstawiciele Stowarzyszenia jak i MZiOS uznali za zasadne poinformowanie o planowanych działaniach osób zainteresowanych, oraz wszystkich wnioskodawców, którzy złożyli w Stowarzyszeniu .Mar 25, 2022Poniżej wzór notatki służbowej na okoliczność odmowy przez pracownika odebrania i podpisania wypowiedzenia umowy o pracę.. Powinna być prosta, zwięzła i krótka.. Części składowe notatki: część wstępna, część zasadnicza, wnioski..

Podobne: Zwolnienie dyscyplinarne WZÓRNapisano: 26 lut 2015, 15:36. ja tak jak muffinek84, notatka z każdej wizyty.

Poniżej znajdują się dwa dokumenty.. Funkcjonowanie ucznia w grupie klasowej W notatce zapisuje kogo zastałam, jaką sytuację, czy zadanie z poprzedniego spotkania zostało wykonane, jeśli takowe zostawiam rodzinie, no i przebieg wizyty, co robimy bądź o czym rozmawiamy.. COVID-19 W PRAKTYCE.. Poznaj i pobierz wzór notatki ze spotkania!Notatka służbowa - zasady pisania i udostępniania Notatki służbowe sporządza się w celu udokumentowania działań osoby zatrudnionej oraz wydarzeń związanych z wykonywaną pracą.. Notatka z takiej rozmowy i wysłuchania nauczyciela może być dowodem, że dyrektor postąpił zgodnie z obowiązującym prawem.. Stosunek pracy.. Data sporządzenia opinii o uczniu, jakiego okresu dotyczy.. Dnia .. o godz. .. odbyło się w .May 10, 2021Notatka służbowa ze spotkania powinna wymienić osoby wchodzące w jego skład, czas i miejsce a także tematykę jaka została poruszona.. czasami dodaje swoje obserwacje dotyczące domowników..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt