Prezentacja multimedialna o stanach zjednoczonych po angielsku

Pobierz

Przykładowo, Stany Zjednoczone wprowadziły podobny wymóg w roku 1930.. 12.Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States of America, USA) państwo federacyjne w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantydzkim od wschodu.. Anglia położona jest w Wielkiej Brytanii, czyli wyspie kontynentalnej, która oddzieliła się od Europy ok. 8000 lat temu.. Krajobraz północnej Anglii składa się głównie z pagórkowatych wrzosowisk oraz niespecjalnie wysokich łańcuchów górskich.Prezentacje po angielsku - jak wyrobić sobie amerykański styl?. Co ciekawe, ten dzień obchodzony jest bardzo mocno w Polsce, ale w krajach anglosaskich już nie.. W takiej sytuacji mogą przydać ci się zwroty i porady, które zebraliśmy poniżej.. nauczyciel nam powiedział że mamy zrobić prezentację trwającą około 10 minut o USA ja już planuje a tu bum mówi że może być np o prezydencie bla bla bla.. ale nie myć być o muzykach.. Gęstość zaludnienia wynosi 34 osób/km².. To oznacza, że jest to największe jezioro na Ziemi nietknięte przez człowieka.Stany Zjednoczone ciekawostki.. 78% Amerykanów określiła się jako chrześcijanie.STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI USA, państwo w Ameryce Północnej, nad Oceanem Spokojnym oraz Zatoką Meksykańską i Oceanem Atlantyckim..

W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja położone ...prezentacja o Londynie.

Obchodzone jest na wiele sposobów, tego dnia odbywają się parady, mecze futbolu amerykańskiego i inne atrakcje.Środowisko.. Prezentacje w języku angielskim większości z nas kojarzą się ze stresem.. Miasto Nowy Jork było stolicą kraju przez pięć lat w latach .. Stwierdzono, że ukryte pod lodem jezioro zawiera duże ilości wody w stanie ciekłym.. WSB Jest symbolem amerykańskiego snu - marzenia o potędze i sławie Los Angeles z bajkowym Disneylandem, Hollywood, rezydencjami w Beverly Hills i Malibu.. Siedem promieni na koronie Statui Wolności reprezentuje siedem kontynentów; każde z nich ma długość do 3 metrów i waży nawet 70 kilogramów.o koloni ści mogli sprzedawa ć swoje towary (bawełn ę, tyto ń) tylko na statki angielskie i kupowa ć towary tylko ze statków angielskich 2.. Ta ikona amerykańskiej popkultury ciągle uwodzi rozmachem i dynamicznym, szybkim życiem w .Prezentacja o sobie.. mam zrobić 75 slajdów o Stanach Zjednoczonych.. 2 Powierzchnia: 9737tys km2 Graniczące od południa z Meksykiem i od północy zeW tym odcinku: 10 zaskakujących i niesamowitych ciekawostek / faktów o Stanach Zjednoczonych czyli USA.. Ile czasu średnio spędzasz w Internecie?. Stany Zjednoczone zużywają 18% światowej energii.. USA Katarzyna Kuta Martyna Kuta Stany Zjednoczone 2018 United States of America USA Państwo Federacyjne 1 Information Państwo leżące w Ameryce Północnej.Składa się z 50 stanów i okręgu społecznego..

Dziś i przez resztę tygodnia możecie się spodziewać każdego dnia kolejnych części materiału o prezentacjach w języku angielskim.

O 15:00 lubi przymierzać nowe kreacje.. Góra Powrót.. Prezentacja w szkole.. To jedno z najważniejszych świąt w Stanach Zjednoczonych.. 18 kwietnia 2019 fajnepodroze Brak komentarzy.. To bardzo przydatny materiał, zachęcam do pobrania i nauki:)10. usłyszałam wściekłam się ale wpadłam na inny pomysł że zrobię prezentację o .Jakie tematy mogą być na prezentacje multimedialną o Stanach Zjednoczonych?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Rosyjscy i brytyjscy naukowcy odkryli jezioro w 1996 roku, po przeanalizowaniu zebranych danych, m.in. zdjęć lotniczych i satelitarnych wykonanych techniką radarową.. Podoba się?. Kwadrans po 22:00 zaś królowa udaje się na spoczynek.Prezentacja wyjaśnia słowo .. Byłabym wdzięczna jeśli napisalibyście w punktach tylko tematy (nawet za kilka będę wdzięczna, nie koniecznie wszystkie 75), będzie łatwiej mi szukać.Prezentacje po angielsku(cz.1 z 7) - przydatne wyrażenia i słownictwo.. Ten amerykański styl prezentowania czy mówienia .24 December - Christmas Eve - wigilia (samo eve oznacza dzień przed, a więc w tym przypadku dzień przed Bożym Narodzeniem).. United States of AmericaCiekawostki których nie wiedz.Houston- największe miasto stanu Teksas i jednocześnie czwarte pod względem wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, za sprawą populacji liczącej 2 099 451 mieszkańców (2010 .Los Angeles prezentacja..

Powierzchnia kraju jest ukształtowana przez równiny centralne, góry ...Wielka Brytania - prezentacja multimedialna.

Później czyta listy, gazety oraz zapoznaje się z rozmaitymi dokumentami.. Polecana miejscowość: Los Angeles, CA, USA WSB.. Nowy Jork był pierwszą stolicą USA.. Miasto odegrało znaczącą rolę w utworzeniu nowego rządu po klęsce Brytyjczyków i traktatu, który zakończył wojnę.. O zaprezentowanie siebie po angielsku możesz zostać poproszony przez nauczyciela angielskiego lub rekrutera, zwłaszcza jeśli ubiegasz się o stanowisko związane ze sprzedażą.. sNastępnie idzie na spacer ze swoimi psami.. Obejmuje stołeczny Dystrykt Kolumbii i 50 stanów, w tym 48 w środkowej i południowej części Ameryki Północnej, oraz Alaskę (północną część Ameryki Północnej) i Hawaje (na Oceanie Spokojnym - 4.000 km od kontynentalnej częściStany Zjednoczone ciekawostki.. Czy oglądając kiedyś filmiki na TED, albo może uczestnicząc w webinarze czy szkoleniu prowadzonym przez anglojęzycznego prelegenta zauważyliście specyficzny styl i sposób prezentowania stosowany przez angloamerykańskich mówców (ale też managerów, trenerów…)?. W Wielkiej Brytanii i USA ważny jest tylko 25 grudnia, czyli Dzień Bożego Narodzenia.. Włącz autoodtwarzanie.. 83% Edytory tekstu - Microsoft Word.Thanksgiving: wstęp.. Załączniki: londyn.ppt.. O 19:00 spędza godzinę ze swoim mężem i razem jedzą kolację..

25 December - Christmas ...Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa prezentacja multimedialna w słowniku online PONS!

Kraj ten jest 30 razy większy od Polski.. do 1 godziny od 1 do 2 godzinMam zrobić prezentację power point o USA na Angielski?. Pomożecie coś znaleźć?. Święto Dziękczynienia (Thanksgiving) to czas, gdy amerykanie zasiadają do stołu, by podziękować za wszelkie dobrodziejstwa.. sPrezentacja w języku angielskim o Australii przygotowywana przez drużynę klasy II b do "Turnieju wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych" Prezentacja.. Wszystkie wiadomości .. Przyczyny wojny o niepodległo ść USA koloni ści chcieli by ć traktowani jak inni poddani korony brytyjskiej chcieli mie ć swoj ą reprezentacj ę w parlamencie angielskimStany Zjednoczone są państwem, które posiada światową walutę rezerwową.. Zobacz też -> Ciekawostki o Nowym Jorku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt