Jak przenieść wyniki z endomondo do mapmyrun

Pobierz

Putin jak dziennikarz, wirus z USA, kijowski reżim, LGBTJak przejść z Endomondo do MapMyRun, producent skrupulatnie tłumaczy w oficjalnym poradniku.. Oznacza to, że już niebawem nie będzie można korzystać z tej popularnej aplikacji.. Według.Do końca marca 2021 jest jednak czas na pobranie i przeniesienie wszystkich danych.. W menu po lewej stronie trzeba wybrać Połącz, a następnie zaznaczyć MapMyFitness.Dokumentalny cykl "Ostatni taniec" z Michaelem Jordanem w TVN Turbo (wideo) Co pokazuje telewizja w Rosji?. Wybieramy lokalizację z plikiem GPX zapisanym ze Strava i klikamy dalej.. Według zapowiedzi przed likwidacją usługi użytkownicy będą mogli .Endomondo znika z rynku - oficjalna informacja została ogłoszona na początku listopada 2020.. Po zalogowaniu wystarczy przejść do ustawień, tam wybrać zakładkę Connect i ikonkę Map My Fitness, dbając o zaznaczenie opcji synchronizacji dotychczasowych treningów.Alternatyw, które obsłużą dane z Endomondo jest sporo (m.in. Strava, Google Fit lub Garmin Connect).. Swoje dane historiyczne związane z aktywnością w aplikacji Endomondo znaleźć można w sekcji "Prywatność", do której wejść można z poziomu.Sportowa platforma Endomondo zostanie zamknięta z końcem 2020 roku - ogłosiła firma Under Armour, producent aplikacji.. Producent wyjaśnia, że aby pobrać swoje dane z Endomondo użytkownik musi się zalogować na konto z poziomu przeglądarki internetowej.Dane tego typu można pobrać lub przenieść do aplikacji MapMyRun..

Jak przenieść dane?

Pojawia się okienko wyboru pliku z dysku.. Następnie z lewej strony wybieramy zakładkę.Można zachować lub przenieść swoje dane Podziel się komentarze Sportowa platforma Endomondo zostanie zamknięta z końcem 2020 roku - ogłosiła firma Under Armour, producent aplikacji.. W pierwszej kolejności należy zalogować się do Endomondo.. Klikamy zapisz.W większości wymienionych aplikacji, wystarczy wejść na swoje konto w Endomondo, kliknąć w zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu i wybrać "Ustawienia".. Aby to zrobić, należy oczywiście pobrać oprogramowanie na swoje urządzenie.. Na próbę założyłem losowe konto na Stravie i połączyłem jest z tapiriikiem.Poza pobieraniem i kopią danych o naszych aktywnościach, firma zachęca też by przenieść je prawie* wszystkie dane i kontynuację treningu z aplikacją MapMyRun.. Następnie wybieramy Ustawienia, po czym klikamy opcję Połącz&Publikuj.Teraz musimy wybrać, do jakiego serwisu chcemy się przenieść..

Dane tego typu można pobrać lub przenieść do aplikacji MapMyRun.

Pojawia się okno z potwierdzające wybór plików do zaimportowania oraz umożliwiające wybranie rodzaju aktywności.. Następnie zalogować się na stronie internetowej Endomondo, kliknąć nasz avatar i wybrać Ustawienia.. Producent wyjaśnia, że aby pobrać swoje dane z Endomondo użytkownik musi się zalogować na konto z poziomu przeglądarki internetowej.By przenieść dane z Endomondo do MapMyRun, trzeba mieć oczywiście konta w obu usługach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt