Na podstawie rysunków napisz w zeszycie krótkie opowiadanie pt stoik

Pobierz

uwzględni zamieszczone wskazówki.. 8/89 w podręczniku oraz przygotowanych informacji wczoraj (zad.. Opisz sytuację, która została przedstawiona na ilustracjach.. "Mój poranek" .. 1 Przedstaw bohaterów.. Dla osób nieobecnych na spotkaniu online : Zapisz w zeszycie wzór ogólny na pole powierzchni całkowitej graniastosłupa (podręcznik strona 223 na dole).Zapisz w zeszycie temat zajęć oraz przykłady zachowania chłopca z utworu Selmy Lagerlof oraz oceń jego zachowanie i postawę.. PLISSS POMÓŻCIE!. 77 Wymyśl swoje krótkie opowiadanie na dowolny temat i zapisz w zeszycie .. W środę, w trakcie zdalnej lekcji, poproszę wybraną osobę o przypomnienie treści baśni.. Wymyśl i zapisz ciąg dalszy historii, tak aby ukazać, że jeden z bohaterów reaguje na sytuację ze stoickimspokojem.Na podstawie fotografii napisz w zeszycie krótkie opowiadanie zawierające dialog i opis krajobrazu.. - do zdań wygłaszanych przez jej koleżankę wprowadź elementy stylu artystycznego.. Tekst powinien być dynamiczny, użyj więc jak najwięcej czasowników w czasie teraźniejszym.. Wpleć w tekst opis miejsca (sceneria) i bohaterów zdarzeń (rozwścieczony ogromny słoń, biedna malutka mróweczka) oraz elementy grozy ( nic z niej nie .Na podstawie fotografii napisz w zeszycie krótkie opowiadanie zawierające dialog i opis krajobrazu.. 9/89) napisz wpis na blogu o swoim ulubionym sporcie; możesz napisać w zeszycie lub na komputerze; wyślij proszę swoją pracę do mnie do 24 kwietnia na adres: - wykonaj zad..

... Na podstawie filmu zapisz w zeszycie nazwy dni tygodnia po niemiecku.

9, zaznacz zdania, które pasują do ilustracji.. Przedstaw bohaterów.. 2012-01-07 20:32:19 Według podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt .. Był on człowiekiem raczej spokojnym o pedantycznych cechach.. W kilku zdaniach napisz co zmieniło się w zachowaniu chłopca pod koniec książki.. Zadania wykonaj na ocenę do 8 kwietnia i prześlij na grupie WhatsApp.Omówimy wspólnie zad.2,3,5 str.224 w podręczniku.. Wykonaj ćwiczenie 7- zeszyt ćwiczeń - skreśl niewłaściwy rysunek, str. 43.. - w wypowiedziach dziewczyny siedzącej na skale zastosuj styl urzędowy.. W centrum Warszawy, w apartamencie na ulicy Szerokiej Wojciech Nowak przygotowywał kolację.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Na podstawie obrazkowej historyjki z podręcznika s. 231 i w oparciu o podane punkty, ułóż opowiadanie o tym, co spotkało pewnego dnia rodzeństwo.. · Wykonaj zadania 6,7 str.70.. Edukacja Matematyczna Przykładowe rozwiązanie: Odpowiedź na zadanie z Język polski 6.. Napisz krótkie opowiadanie w oparciu o historyjkę obrazkową ze strony 55 w podręczniku.. 27.03.2020 r. Temat: Czego chłopiec nauczył się podczas podróży na północ?. Podane punkty rozwiń, zbuduj wstęp, rozwinięcie i zakończenie.3..

na ...Na podstawie rysunków napiszw zeszycie krótkie opowiadanie pt. Stoik, kierując się poleceniami zramki.

Wykorzystaj podane elementy świata przedstawionego.. Jest uważany za jednego z największychna podstawie naszych ćwiczeń zredaguj w zeszycie opis Akademii Pana Kleksa (minimum 8 zdań - pamiętaj o wstępie, rozwinięciu i zakończeniu) b. pamiętaj, by w swoim opisie zawrzeć informacje o budynku, rozkładzie pięter, nietypowych przedmiotach, a także lekcjach, uczniach i właścicielu Akademii.. poleca 77% 1329 głosów.. W 1807 roku został profesorem.. Uwzględnij zamieszczone wskazówki.. Na podstawie przeczytanego tekstu rozwiążę quiz (materiał do zajęć 1).. Na podstawie rysunków napisz krótkie opowiadanie pt.stoik, kierujący się poleceniami z ramki.. 8/87 w ćwiczeniach.. Cele: • wyodrębnia z tekstów, tabel, diagramów, rysunków schematycznych lub blokowych i innychNapisz w zeszycie opowiadanie na 2 strony zeszytowe o niezwykłym wydarzeniu.. 2011-11-29 19:07:08 napisz opowiadanie z elementami charakterystyki 7-10 zdań pt.spotkanie z niezwykłym ludzikiem bohaterem pracy uczyn skrzata.prosze pilne na dzisiaj 2010-03-16 12:35:12NA podstawie fotografii napisz w zeszycie krótkie opowiadanie zawierające dialog i opis krajobrazu .. Słowa na czasie Nowa era NPP str 107 zadanie 12 językowaNa podstawie historyjki obrazkowej napisz w zeszycie krótkie opowiadanie z dialogami..

Napisz w zeszycie krótkie opowiadanie o niezwykłym wydarzeniu.

Lekcja programowania - wykonaj zad.. 79% Interpretacja i analiza wiersza Bułata Okudżawy pt "modlitwa" 85% Uważam Makbeta za okrutnego zbrodniarza - rozprawka.. Wykonaj ćwiczenie 8- zeszyt ćwiczeń, str. 43- skreśl przymiotniki i zapisz hasło, które powstało i ćw.. Pamiętaj o akapitach.. Nauka o języku cz. 1W tym tygodniu omówię temat, z którym należało się zapoznać w domu, mianowicie: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?. Warszawa 1964.. Wykonaj karteczki z nazwami dni tygodnia według instrukcji w filmie.. Zanotujcie już na lekcję zdalną ten temat w zeszycie, a pod nim krótką informację o tym opowiadaniu.Napisz w zeszycie kilka zdań na temat w jaki sposób Ty dbasz o Ziemię.. Zastosuj co najmniej sześć spośród podanych archaizmów, aby uzyskać efekt humorystyczny.frasować się (martwić się), imaginować (wyobrażać), pielesze (własny dom), kajet (zeszyt), inkaust (atrament), zawżdy (zawsze), baczenie (uwaga, czujność), obeznać się (dobrze się z czymś zapoznać .· Na podstawie tekstu wymień zwierzęta, które można spotkać na Podlasiu i zapisz ich nazwy w zeszycie do środowiska.. Przygotuj krótkie opowiadanie (ustne, nie musisz go zapisywać) o wydarzeniach przedstawionych w utworze..

(WNa podstawie: Szczepan Jeleński, Lilavati.

2010-09-09 16:38:19Ćwiczenie 4.. 85% Napisz list do Romea, w którym wyznasz mu miłość.Opowiadanie detektywistyczne.. Polecenia dla ucznia przemianą) W zeszycie.. Wymyśl i zapisz ciąg dalszych historii, tak aby uzyskać, że jeden z bohaterów reaguje na sytuację ze stoickim spokojem.. Materiał do .Pomyśl w jaki sposób można oszczędzać wodę - stwórz mapę pomysłu.. 2 Karol Gauss () - niemiecki uczony; matematyk, astronom, fizyk.. Fizyka: Temat: Zjawisko załamania światła - zadania.. Zapisz temat w zeszycie i wykonaj zadanie 2,3 i 5 w zeszycie s. 80 2.. Zacznij w podany sposób.. 1 anegdota - krótkie opowiadanie o zabawnym zdarzeniu z życia znanej osoby.. Wykorzystaj podane elementy świata przedstawionego:-bohaterowie: sędzia Dionizy i jego przyjaciel- hrabia Gotfryd, leśniczy Alojzy, Amerykanin Robert, wąż i koń-miejsca akcji:- na podstawie zad.. Opisz sytuację,która została przedstawiona nailustracjach.. Przygotuj się do wypowiedzi na 1 podpunkt z zad.4 Spotkanie w Teams o godz. 9:00- 9:30 2.. Tytuł doktora uzyskał w wieku 22 lat.. Treść.. Na podstawie ilustracji oraz wyrażeń z podręcznika na stronie 60. napisz opowiadanie o przygodzie Helenki.. Wstęp do opowiadania jest już .1.. Zapiszemy wzór ogólny na pole powierzchni całkowitej graniastosłupa i obliczymy wybrane pola z zadania 7 str.225.. Proszę pilne na jutro.. Tymczasem Karolina Nowak szybko zapinała spodnie i .Przeczytaj "Bajkę o rybaku i rybce" zamieszczoną w podręczniku na s. 221-227.. - w opisie krajobrazu wprowadź styl naukowy.Napisz w zeszycie krótkie opowiadanie o niezwykłym wydarzeniu.. Czekał na żonę, która jak zwykle się spóźniała.. Materiał do zajęć 1; Materiał dodatkowy 1; Lekcja 34.. Aktywny przerywnik: a.Narysuj rysunek na kartce z bloku lub w zeszycie związany z wiosną dowolnie wybraną przez ciebie techniką.. Przeczytam tekst z materiału do zajęć nr 1, wypiszę słowa, których nie znam oraz sprawdzę ich znaczenie.. · W zeszycie do języka polskiego opisz wybrane zwierzę zamieszkujące Podlasie.. Filmy.. Question from @Grzanka149 - Szkoła podstawowa - Polski- puść wodze fantazji i napisz opowiadanie o powstaniu świata.. Na podstawie tekstu z podręcznika str. 38 zrób krótką notatkę.Na podstawie ilustracji w podręczniku str. 39 wykonaj schemat jak woda krąży w przyrodzie.Zredaguj w zeszycie krótkie, żartobliwe opowiadanie o wydarzeniu z ubiegłego tygodnia.. Zapisz w zeszycie podział zbiorników wodnych na: wody stojące, płynące, zbiorniki sztuczne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt