Test z lektury mały książe

Pobierz

Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Biografie (310) Dla dzieci .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury .. stopnie wojskowych darmowe testy batory test z telewizji dziewczyna plan test z historii świata .Miałem pewne podstawy, aby sądzić, Ŝe planeta, z której przybył Mały KsiąŜę, jest gwiazdą B-612.. Dobrze widzi się tylko sercem '' 3.» Strona główna » Język polski » Współczesność » Mały książę.. Mały Książę prosi żmiję o ukąszenie.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę.. Dzięki komu Książę mógł wrócić na swoją planetę?. Ta gwiazda była widziana raz tylko, w 1909 roku, przez tureckiego astronoma, który swoje odkrycie ogłosił na Międzynarodowym Kongresie Astronomów.. Pytania zawarte w teście.. Nikt jednak nie chciał mu uwierzyć, poniewaŜ miał bardzoMały Książę test ze znajomości lektury.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteralektury "Mały Książę"?.

Mały Książę test ze znajomości lektury DRAFT.

Zauważyłeś literówkę lub błąd?. W powrocie do domu pomogła mu: a) załoga statku kosmicznego.. W teście Mały książę - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:zapolował z nim na kury.. Na planetę B-612 Mały Książę powrócił dzięki pomocy: statku kosmicznego.. Moja kolekcja.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Mały Książę"?. b) błyskawicatest szczegółowy z małego księcia.. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Wyjaśnij sens symboli w utworze Lis - Róża - Żmija _ baobaby - studnia - 2.. 50% average .Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI:.c.. Żmija zgadza się.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Torbiak Data publikacji 2013-09-30 Średnia ocena 0,00 Pobrań .Czy znasz Małego Księcia?. b) tęsknił za swoją różą i czuł się za nią odpowiedzialny.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Quizy o lekturach Mały Książę i jego nauka dla małych i dużych.. Sprawdź swoją wiedzę!17.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe .Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1.. Aktualności; O książce.. d) nie chciał wracać.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

2013-04-11 15:56:28 jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?

Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Rozwiąż test.. Silnego podmuchu wiatru.. Czuł się odpowiedzialny za różę.. Tagi dla tego testu: Książę Mały Podaj swoje imię: Sebastian Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Statkowi kosmicznemu.Mały Książę - test z wiadomości o lekturze.. Mały Książę ujrzał ogród pełen róż - zrozumiał, że jego Róża wcale nie była jedyna.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Mały Książę zrozumiał, że dla niego Róża była jedyna i postanowił do niej wrócić.. Bo bał się żmii.. tekst książki; Antoine de Saint-Exupery; Książkowe ciekawostki .Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. 272 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż nasz quizMały Książe - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #mały książe, #sprawdzian 1534 x, 2016-01-19 12:42:05Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. Rozwiąż test!Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Mały Książe | Brakujące słowo - Polski Mały Książe - cytaty z lektury "Mały Książę" - Test z lektury ,,Ten obcy"Test dla tematu: Mały Książę (A. de Saint Exupéry)..

272 Obserwuj ...Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).

Lektury.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Inne tryby testu.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Mały Książę" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Cytaty z "Małego Księcia" Test z lektury.. W tym odcinku przybliżam wam pojęcie paraboli oraz w.Dział - test z lektury Mały Książę.. Mały Książę zdecydował się wrócić na swoją planetę, ponieważ: a) jemu i lotnikowi skończyła się woda.. Rysunek nr 2, który Mały Książę wykonał, będąc dzieckiem, według dorosłych przedstawiał kapelusz, a co ukazywał, zdaniem małego autora?Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę ".. Skomentuj.. Quizowy Maniak.. Masz miejską czy wiejską osobowość?TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Napisz do nas.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. Mały Książę… umiera albo wraca na B-612.W śród lektor, które według mnie powinniście przeczytać przed egzaminem ósmoklasisty jest "Mały Książę"..

2010-01-06 21:44:06 Co sądzisz na temat lektury pt." Mały Książę ".??

Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. c) pomiędzy nim a lotnikiem doszło do kłótni.. Pobierz (docx, 12,3 KB) Podgląd treści.. Udostępnij.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. silnego podmuchu wiatru .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test składa się z 12 pytań.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Pokłócił się z lotnikiem.. 2009-12-05 14:37:22 streszczenie lektury " mały książe " 2010-02-02 16:11:18 Napisz wrażenia, uczucia jakie doznałaś przy i po przeczytaniu lektury pt. " Mały Książe " .Mały Książę zaprzyjaźnił się z Lisem.. Jetzt portofrei bestellen!Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. wcale nie chciał wracać.. pokłócił się z lotnikiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt