Ćwiczenia kolory po niemiecku

Pobierz

Poćwiczyć ze mną czytanie Odkryj karty.. Die Farben czyli kolory po niemiecku - MĄDRE DZIECI.. Podawanie pełnych godzin: 3:00 Es ist drei Uhr, Z minutami: 9:54 - Es ist.. Dziś zapraszam Was na małą powtórkę kolorów po niemiecku.. 18 lipca 2010 .. joana - Nazwy alkoholi po niemiecku - słownik tematyczny; Subskrybuj wpisy na e-mail .. ciekawe materiały dydaktyczne, teksty, filmy, nagrania, podkasty, ćwiczenia interaktywne, realioznawstwo, wypracowania i wiele, wiele więcej.. Czujcie się jak u siebie i nie zapominajcie .Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory, czy dni tygodnia.. 16 pytań Język niemiecki LILIGORA.. .Odmiana czasowników niemiecki.. Niemiecki - Kolory - test pisowni; Niemiecki - Kolory - gra wisielec; Ćwiczenia do wydruku.. Wpisz kolor, który widzisz na obrazku po niemiecku.. Kolory Pasujące pary.. Chcesz ćwiczyć dalej z innowacyjną metodą 3 kroków i szybciej zrozumieć gramatykę?. Godziny po niemiecku: Która godzina?. - Ściana jest błękitna.. Lekcja 1.. Sprawdź odpowiedź klikacjąc na "überprüfen" i idź do kolejnej fiszki.. Udostępnij Udostępnij wg Bealeajazz.. Niemiecki - Kolory - Pokoloruj słowa; Niemiecki - Kolory - Barwy kwiatów; Niemiecki - Kolory - Skojarzenia; Niemiecki - Kolory - Połącz; Niemiecki - Kolory - Zbuduj słowa; Niemiecki - Kolory - Kolorowe lizaki; Niemiecki - Kolory - Piszemy po śladziejęzyk niemiecki Niemieckim..

K Język polski.kolory po niemiecku.

- Talerz jest biały.. - Mój długopis jest różowy.. Na koniec - lista przedmiotów, które znajdują się w domu, na których możemy ćwiczyć nazwy kolorów po niemiecku: Der Sessel ist… - Fotel jest… Der Tisch ist…Lekcja 1.. J. niemiecki dla dzieci - spis dostępnych tematów.A teraz zapraszam do ćwiczeń interaktywnych - sprawdźcie swoją wiedzę na temat kolorów w języku niemieckim!liczebniki porządkowe po niemiecku Połącz w pary.. Wymagane logowanie .O rety!. Meble po niemiecku Test.Kolory po niemiecku Darmowe fiszki z kolorami do pobrania.. liczebniki.. - Auto jest białe.. Podpowiedzi sformułowałem na bazie skojarzeń więc po tym ćwiczeniu na pewno zapamiętasz kolory no i pewnie jeszcze parę dodatkowych słów.. Osadź .. Jakiego koloru jest ściana?. Kolory po niemiecku Darmowe fiszki z kolorami do pobrania.. Nie dałeś się podchwytliwym odpowiedziom, oby tak dalej!Kolory - zagraj w wisielca.. Angielski jak i niemiecki należą do grupy zachodniej, języków germańskich.. Czas na Power Trening!Ćwiczenia na kolory.. Kolory.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Niemieckim.. Zapoznaj się z podstawowymi kolorami, a dla utrwalenia wiedzy wydrukuj fiszki i zabierz je ze sobą gdzie zechcesz.. Można sobie wkleić do zeszytu.Ja na dzisiaj przygotowuję kolory w języku niemieckim - będziemy na różne sposoby uczyć się tego słownictwa, powtarzać, utrwalać..

Die Farben czyli kolory po niemiecku.

Kolory po niemiecku 5 lekcja - Zaimki osobowej.niemiecki-przybory szkolne, test z języka niemieckiego.. Do odgadnięcia jest 11 kolorów.Ćwiczenia online.. - Krety pojawiają się pojedynczo.. wg Awieczorek.. Jest to ważny element języka niemieckiego, który ma wiele zastosowań, w sklepie, w pracy… Poniżej znajdziesz pisownię oraz tłumaczenie liczebników na język polski.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. Dobrze trafiłeś.. Magst du rosa?Niemiecki - Kolory - Słówka i ćwiczenia; Niemiecki dla dzieci - spis materiałów ↑Nauka języka niemieckiego lekcja dla początkujących kolory z zapisaną wymową oraz ćwiczenia na słuchanie oraz mówienie, powtarzanie po lektorze w chwili cisz.Język niemiecki - nauka niemieckiego, filmy po niemiecku, słownictwo niemieckie - kolory | Slowka.plJakiego koloru jest talerz?. Kolory po niemiecku - ćwicz słownictwo online!. Tabelka - odmiana przez osoby.. Czas teraźniejszy (Indikativ Präsens) ich wohne - ja mieszkam du wohnst - ty mieszkaszGodziny po niemiecku - wymowa i ćwiczenia | Niemiecki - opisy i ćwiczenia..

Chcesz poćwiczyć kolory po niemiecku w praktyce?

Odmiana wohnen Odmiana czasownika wohnen (mieszkać) w czasie teraźniejszym Präsens.. wg Koszelakiwona25.. Zagraj w wisielca i odgadnij kolory.. Do każdego słówka jest podpowiedź w języku niemieckim.. Polub.. Związane jest to z historia formowania się obu języków.. Rozpocznij test.. Dawno, bo w szkole średniej uczyłam się niemieckiego, ale to prosty język, gramatycznie prostrzy niż angielski ;) A tu macie do wydruku.. wg Autyzmsorw.. Godziny po niemiecku: Która godzina?. Materiał .Możemy zaobserwować tutaj pewne podobieństwo nazewnictwa do kolorów w języku angielskim.. Koło fortuny też nam się przyda.. Więcej.. Praktyczna nauka języka niemieckiego za darmo Ponad 345 darmowych lekcji, setki przykładów i nagrań, ćwiczenia, PDF, proste tłumaczenie!. Czasownik ten odmienia sie regularnie.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Niemieckim.. Aby wygrać, klikaj tylko odpowiednie z nich.J.niemiecki - kolory podstawowe, test z języka niemieckiego.kolory po niemecku - Kolory po angielsku - Kolory po Angielsku - Kolory - kolory - Kolory - tęcza - kolory po niemiecku - kolory po rosyjskuPerfekcyjnie znasz wszystkie kolory w języku niemieckim.. Przykłady.. Uczysz się niemieckiego i szukasz nazw kolorów po niemiecku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt