Opowiadanie o wakacjach nad morzem brainly

Pobierz

EgmontW te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. Robiło się już ciemno, a my postanowiłyśmy pójść na spacer, nad morze.. Napiszcie 10 zdan o wakacjach, podczas których byliście przez 2 tygodnie nad morzem w Sopocie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMoje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Serię o Basi wydaje wyd.. Uwielbiam pływać i skakać po falach .. Będzie naj!. Leżałam jeszcze na łóżku i słuchałam muzyki, kiedy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi.. Gdy byłam nad morzem to nie tylko się zaprzyjaźniłam z Roksaną, ale i kąpałąm się z rodziną w ciepłym morzu oświetlanym przez żółte słoneczko, które było tak jasne jak latarka, która świeci w ciemności.NIGDY NIE powiedziałam mu o tym, co się stało nad morzem.. lecz do morza daleko, kilometrów wiela, a jak tu zatankować, za pensje nauczyciela.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz opowiadanie o wakacjach nad morzemNapisz opowiadanie o wakacjach nad morzem.. No ale cóż, nie mam wyjścia.Często jadłam z nią wtedy lody lub naleśniki, które mi babcia usmażyła na gorącej patelni.. On też nie pytał.. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzyletnią siostrą Jagodą.. Razem z moim bratem prawie cały ten czas spędziliśmy w morzu i szybko zgłodnieliśmy.Rozpakowałyśmy się, zapaliłam ognisko, a Dagmara rozbiła namiot..

tiventrans: opowiadanie po angielsku o wakacjach nad morzem.

Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Dzięki!. Jak zwykle, co roku w to samo miejsce.. Dodaje .Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. Był piękny, wakacyjny ranek.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-10-10 11:00:22opowiadanie po angielsku o wakacjach nad morzem .. Oj zdalo by się dostać, choć stowkę podwyżki, pojechałoby sie nad morze, a może nawet w góry, Ale jak tu jechać, Kiedy w budżecie dziury.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Jak była ładna pogoda kąpałam się w morzu, zaś jak było brzydko i padał deszcz jedździlismy na basen.. Załóż miniblog; .. Okazało się, że to dalej niż myślałyśmy i zapadła prawdziwa ciemność.. Znowu będziemy robić to samo, zwiedzać te same zabytki, a oni jak zawsze będą się zachwycać, jakby nigdy tego nie widzieli.. wraz z moimi rodzicami.Każdego dnia chodziliśmy na plażę, miałam bardzo dużo dzieci do zabwy.. Nie chcę tam jechać.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Pliss mam to na jutro… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opowiadanie o wakacjach (jednodniowy pobyt nad morzem) .. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę..

O tym, że uprawiałam seks nad morzem z obcym mężczyzną.

Pokochaliśmy się na nowo.. Przestaliśmy żyć myślami o dziecku, a zaczęliśmy po prostu cieszyć się sobą, rozmawiać .Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą wodą.. Zaś w pochmurne dni biegałam po plaży i zbierałam muszelki .Napisz opowiadanie o wakacjach spędzonych w domu 2012-09-02 13:58:42 napisz opowiadanie po angielsku z przysłówkami 2010-04-28 17:18:43 Napisz opowiadanie po angielsku o wakacjach .Chciałabym wam opowiedzieć o mojej wakacyjnej i bardzo ciekawej przygodzie.. Licznik odwiedzin: 1 827 / 1573 dni .. Zaraz po przyjeździe wyruszyli na plażę.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na.Nad morze bym pojechała, bo lato przecież jest, Muszelko bym pozbierała, I było by the best.. Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.. Raz tylko zażartował, że te wakacje zmieniły nas na zawsze.. Miał rację.. "Rodzice zabrali Basię, Janka i Franka nad morze.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Moje Wspaniałe Wakacje nad morzem .. Niezapomniane wakacje.. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzyletnią siostrą Jagodą.. Było wspaniale !. Opowiadanie.. Piękne wypracowanie!. Franek podskakiwał w chuście na plecach Taty i pokrzykiwał z radości.". - czytaj opowiadanie "Basia, Franek i plaża" Zofii Staneckiej..

Byli to moi rodzice.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach.

od Miko471 11.09.2016Joanna nad morzem 06.08.2019 / 0 Komentarze / w Opowiadania erotyczne / Autor neon Tego lata trzydziestosiedmioletnia Joanna wraz z mężem Henrykiem i piętnastoletnim synem Pawłem postanowili spędzić wakacje nad morzem.W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. Przez cały rok szkolny siedzimy nad książkami i zeszytami, przyswajamy jak największą ilość wiedzy.Napisz opowiadanie pt.Jestem nad morzem.. Nad Morzem Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Gdy było gorąco kopałam w piasku głegokie dziury i się tam chowałam .. Nagle potknęłam się o coś wystającego na drodze i wpadłam w cierniste krzaki.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Opowiadanie o wakacjach .. Przez cały rok szkolny siedzimy nad książkami i zeszytami, przyswajamy jak największą ilość wiedzy.. poleca83% Język polski .. HahahhaNiezapomniane wakacje.. Opowiadanie powinno mieć co najmniej 10 zdań..

Tego roku byłam w wspaniałym miejscu (podaj mniejsce) nad morzem (wpisz morze) .


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt