Historia administracji i myśli administracyjnej wybór źródeł

Pobierz

Tytuł: Historia administracji i myśli administracyjnej Wybór źródeł Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Kod paskowy: 9788323322238 ISBN: Języki: polski Rok wydania: 2016 Ilość stron: 452 Format: 15.9x23.0cm Oprawa: Miękka .Historia administracji i myśli administracyjnej Wybór źródeł, WUJ, Jerzy Malec, Podręcznik , 42,01 zł, podręczniki i pomoce naukowe do wszystkich klas w najlepszych cenach!3 W sprzedaży: T. Maciejewski HISTORIA POLSKIEJ MYŚLI ADMINISTRACYJNEJ DO 1918 R. Podręczniki Prawnicze T. Maciejewski HISTORIA USTROJU I PRAWA SĄDOWEGO POLSKI, wyd.. Przyjmuję do wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.OLX wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści .Książka stanowi wynik pracy badawczej zespołu historyków prawa dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną i edytorską.. Książka stanowi wynik pracy badawczej zespołu historyków prawa dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną i edytorską.. W pracy zostały zgromadzone i usystematyzowane na podstawie kryterium rzeczowo-chronologicznego materiały pozwalające pozHistoria administracji i myśli administracyjnej Wybór źródeł,Książka stanowi wynik pracy badawczej zespołu historyków prawa dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną i edytorską..

\rHistoria administracji i myśli administracyjnej Wybór źródeł.

Bardzo ułatwiające wykresy na końcu.. Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2007Klikając przycisk zarejestruj się, akceptuję Regulamin.. Historia administracji.. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.. W pracy zostały zgromadzone i usystematyzowane na podstawie kryterium.. Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Książki - Prawo, ekonomia, biznes - Prawo .Historia administracji i myśli administracyjnej Dorota Malec.. Zobacz historia polski podobne do Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Historia administracji i myśli administracyjnej.Książka Historia administracji i myśli administracyjnej Wybór źródeł - Jerzy Malec, red.. Szybkie wysyłki.. Z powodzeniem będzie mógł służyć również studentom kierunku prawa, studiów historycznych, a nawet nauczycielom historii.. Książka stanowi wynik pracy badawczej zespołu historyków prawa dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną i edytorską.. Samorząd terytorialny.. ZARYS WYKŁADU CZĘŚCI SZCZEGÓLNEJ Skrypty Becka B. Szmulik .Źródłowe dopełnienie podręcznika Wojciecha Witkowskiego Historia administracji w Polsce .Autor syntezy oraz autorzy wyboru źródeł przyjęli wspólnie założenie, że konstytucyjne podstawy ustroju stanowią niezbędne tło dla rozważań nad organizacją i funkcjonowaniem administracji.Prezentowany wybór źródeł stanowi uzupełnienie wydanej w ostatnim czasie podręczników autorstwa Doroty i Jerzego Malców: Historia administracji nowożytnej (Wydawnictwo UJ, Kraków 1996) oraz Historia administracji i myśli administracyjnej (Wydawnictwo UJ, Kraków 2000), i w założeniu ma na celu dostarczyć pomocniczego materiału .Wybór źródeł - w obecnej edycji znacznie poszerzony - adresowany jest nie tylko do studentów kierunku administracji..

WybórSzczegóły: Historia administracji i myśli administracyjnej Wybór źródeł .

32)Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Historia administracji i myśli administracyjnej.. 5) Wojciech Witkowski.. Data zakończenia 2017-10-12 - cena 39,90 złHistoria Administracji najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Napisana prosto, rzzeczowo, konkretnie.. Przydatny może być także dla praktyków, pozwala bowiem lepiej zrozumieć istniejące współcześnie instytucje administracyjne.Informacje o HISTORIA ADMINISTRACJI I MYŚLI MALEC WYBÓR ŹRÓDEŁ - w archiwum Allegro.. Darmowy transport od 159 zł.. Przeczytaj recenzję Historia administracji i myśli administracyjnej.. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.. W pracy zostały zgromadzone,Księgarnia internetowa INFOR.pl to książki, ebooki, serwisy specjalistycze dla księgowych, prawników, kadrowych.Historia administracji i myśli administracyjnej Wybór źródeł - sprawdź opinie i opis produktu.. Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków 2006 (wyd.. Wybór źródeł Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego .. Osobiście uważam, że jest to najlepsza książka na temat historii administracji.. Wybór źródeł autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie ..

Książka Historia administracji i myśli administracyjnej.

Wybór źródeł.. Wybór źródeł - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. W pracy zostały zgromadzone i usystematyzowane na podstawie kryterium rzeczowo-chronologicznego materiały pozwalające poznać bliżej rozwiązania z zakresu administracji publicznej, a w .Książka stanowi wynik pracy badawczej zespołu historyków prawa dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną i edytorską.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Zbiory i kolekcje .. Sprawdź też koniecznie recenzję "Historia administracji i myśli administracyjnej.. Wybór źródeł - Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytet Jagielloński zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne.. Wydawnictwo Liber, Warszawa 2001 (wyd.. Wybór źródeł" a także poznaj jej ocenę.. Przeczytaj opis książki "Historia administracji i myśli administracyjnej.. Historia administracji w Polsce .. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Historia administracji i myśli administracyjnej wybór źródeł.. Wybór źródeł" autorstwa Jerzy Malec.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp..

Przekonaj się sam!Historia administracji i myśli administracyjnej : wybór źródeł.

W szczególności winien służyć pomocą licznemu gronu studentów zaocznych, mających utrudniony dostęp do szerszej literatury naukowej .Historia administracji Wybór źródeł - opis produktu: W pracy zostały zgromadzone i usystematyzowane w oparciu o kryterium rzeczowo-chronologiczne materiały pozwalające bliżej poznać rozwiązania z zakresu administracji publicznej, a w szczególności jej ustroju, zasad organizacyjnych, kształtowania się korpusu urzędniczego oraz sądownictwa administracyjnego, na przestrzeni kilku .Podręcznik adresowany jest w głównej mierze do studentów prawa oraz licencjackich i magisterskich studiów administracyjnych.. W pracy zostały zgromadzone i usystematyzowane na podstawie kryterium rzeczowo-chronologicznego materiały pozwalające poznać bliżej rozwiązania z zakresu administracji publicznej, a w szczególności jej ustroju, zasad organizacyjnych, kształtowania się .Korpus urzędniczy w myśli administracyjnej Księstwa Warszawskiego - Krakowskie studia z historii państwa i prawa, Kraków 2004, s. 147-172.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Repozytorium Uniwersytetu Jagiellońskiego (RUJ) Bibliografia Publikacji Pracowników UJ; Publikacje naukowe; .. Historia administracji i myśli administracyjnej : wybór źródeł .Prezentowany wybór źródeł stanowi uzupełnienie wydanej w ostatnim czasie podręczników autorstwa Doroty i Jerzego Malców: Historia administracji nowożytnej (Wydawnictwo UJ, Kraków 1996) oraz Historia administracji i myśli administracyjnej (Wydawnictwo UJ, Kraków 2000), i w założeniu ma na celu dostarczyć pomocniczego materiału .Prezentowany wybór źródeł stanowi uzupełnienie wydanej w ostatnim czasie podręczników autorstwa Doroty i Jerzego Malców: Historia administracji nowożytnej (Wydawnictwo UJ, Kraków 1996) oraz Historia administracji i myśli administracyjnej (Wydawnictwo UJ, Kraków 2000), i w założeniu ma na celu dostarczyć pomocniczego materiału .Historia administracji : wybór źródeł: author: .. Katedra Historii Administracji i Myśli Administracyjnej: type: book: subtype: primary source edition Files in this item.. 4 Podręczniki Prawnicze M. Żukowski DZIEJE ADMINISTRACJI W POLSCE W XX WIEKU Studia Prawnicze W. Maciejko, M. Rojewski, A. Suławko-Karetko PRAWO ADMINISTRACYJNE.. Gdyby nie ona, to bym nie miał 5.Historia administracji i myśli administracyjnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt