Przyjąć do wiadomości znaczenie

Pobierz

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.angehen czasownik geht an, ging an, hat angegangen prosić, dotyczyć, atakować, iść jemanden na kogoś, zabierać się etwas do czegoś, za coś; jemanden um Hilfe angehen prosić kogoś o pomoc, zwracać się do kogoś o pomoc; das geht auch euch etwas an to także was dotyczy; (ist angegangen) rozpoczynać się, zaczynać się, kiełkować, wschodzić, przyjmować się (o roślinach), zapalać się (o ogniu), atakować, zwalczać gegen jemanden/etwas kogoś/cośTłumaczenia w kontekście hasła "przyjąć do wiadomości fakt" z polskiego na francuski od Reverso Context: Może już czas przyjąć do wiadomości fakt, że coś mu się mogło stać.. Przykładowe zdania.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. Urzędnicy natomiast zgodzili się na maksymalne stawki zgłoszone przez radnego.Tłumaczenia w kontekście hasła "przyjąć do wiadomości" z polskiego na francuski od Reverso Context: Wszyscy musimy przyjąć do wiadomości, że sytuacja ta wymaga wielopłaszczyznowego podejścia.. Definicja ta dobrze oddaje istotę sprawy - jeśli twórca portalu internetowego wymaga od nas, byśmy zapoznali się z warunkami korzystania z niego, to musimy je przeczytać.Musisz przetłumaczyć "MUSIMY PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa..

Znaczenia słowa przyjąć do wiadomości.

Przyjąć coś do wiadomości oznacza 'zostać o czymś poinformowanym i być tego świadomym', jednak w żaden sposób nie oznacza to akceptacji faktu, o którym się zostało powiadomionym.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.Synonimy wyrażenia "nie przyjmować do wiadomości" z podziałem na grupy znaczeniowe .. bagatelizować, ignorować, lekceważyć, nie brać pod uwagę,Tłumaczenia w kontekście hasła "przyjąć do wiadomości" z polskiego na hiszpański od Reverso Context: Musisz to wreszcie przyjąć do wiadomości.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia w kontekście hasła "przyjąć do wiadomości" z polskiego na włoski od Reverso Context: Musimy przyjąć do wiadomości, że niektórzy wiceprzewodniczący są znacznie lepsi od innych..

Synonimy do słowa przyjąć do wiadomości.

Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. "Wielki słownik języka polskiego" pod red. P. Żmigrodzkiego () definiuje znaczenie zapoznać się następująco: 'zyskać wiedzę na jakiś temat, obserwując coś lub czytając określony tekst'.. Po pierwsze Komisja zwróciła się do obu instytucji o przyjęcie do wiadomości niepowodzenia negocjacji w sprawie koncesji.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Synonimy do przyjąć do wiadomości z podziałem na kontekstSprawdź tutaj tłumaczenei hiszpański-polski słowa przyjąć do wiadomości w słowniku online PONS!. Rozumiem!. Te tłumaczenia zostały stworzone przez algorytm, nie zostały zweryfikowane przez człowieka.. przyjąć do wiadomości - tłumaczenie polski-hiszpański | PONSCheck 'przyjąć do wiadomości' translations into English.. Jeden ze słowników - Multimedialny słownik języka polskiego PWN pod red. M. Bańki - element związany z brakiem akceptacji traktuje nawet jako składnik znaczenia tego frazeologizmu, por.Kiedy ktoś informuje, że przyjął coś do akceptującej wiadomości, to mamy prawo uważać, że nie tylko coś do wiadomości przyjął (czyli o czymś się dowiedział), ale i zaakceptował to, czyli się na to zgodził..

Synonimy do słowa przyjąć do wiadomości z podziałem na kontekst.

Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.znaczenia: rzeczownik, rodzaj żeński (1.1) nowina, informacja .. (1.1) przyjąć do wiadomości • wiadomość z ostatniej chwili etymologia: uwagi: zobacz też: wiadomości tłumaczenia: .. Link do tej wersji; Informacje o tej stronie; Cytowanie tego artykułu; Drukuj lub eksportuj.. Bądź ostrożny.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZYJĄĆ TO DO WIADOMOŚCI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Literature Zachowywał się tak, jakby nie istniała, jakby nie przyjął do wiadomości, że ma żonę.W przedszkolach do siedmiu oddziałów minimalny dodatek to 13 proc. średniego wynagrodzenia stażysty, przy ośmiu oddziałach i więcej - 18 proc., w szkołach do 20 oddziałów - 18 proc., przy 21 oddziałach i więcej - 23 proc., w CKU, CKP i poradniach - 18 proc., a w MDK - 16 proc. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.1 day agoSprawdź tłumaczenia słowa "przyjąć do wiadomości" w słowniku polsko - czeski Glosbe..

nie przyjmować do wiadomości » w kontekście nie brania pod uwagi czegoś.

Więcej.. przyjąć do wiadomości - tłumaczenie hiszpański-polski | PONSMusisz przetłumaczyć "PRZYJĄĆ DO WIADOMOŚCI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "przyjąć do wiadomości" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt