Sprawdzian z czarnej owieczki

Pobierz

Tom 1 - Jesień.. Tak to właśnie ja.. Rozwiaz test zawierajacy 15 pytan i przygotuj sie do lekcji.. Inne tryby testu.. Jak wiecie była wojna, Voldemort przegrał.. Quizy o książkach.. Jan Grabowski, "Czarna owieczka" - historia rzadko spotykanej i pięknej przyjaźni!. Kim były?. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. ( Kolorami wstążek we włosach) 4. lektura, edukacja polonistyczna, znajomość lektury, test.. Jak się nazywała suczka, która stała się przybrana mamą Metki?. c) -Nie warto być tolerancyjnym!. Sprawdź nasz nowy serwis w którym możesz rozwiązać profesjonalne testy z lektur szkolnych zawierające dużą ilość ciekawych pytań.. Jak miały na imię córki pana Popiołka?. Zosia i Wisia wracają z wakacji.. "Czarna owieczka"-test ze znajomości lektury.. Chłopi.. Blizniaczki Zosia i Wisia byly corkami listonosza Popiolka.Czarna owieczka test.2.. Metka stała się sierotą, której wychowaniem zajęła się suczka imieniem Wierna.Czarna owieczka éw.. Kim z zawodu był pan Popiołek?. // odpTest zeSpotkanie z lekturą - 'Czarna owieczka" 1.. Test ze znajomości lektury pt.:"Czarna owieczka" .Ćwiczenia: CZARNA OWIECZKA.. CZARNA OWIECZKA Test obrazkowy.. b) -Kochać go takim jakim jest!. Opiekę nad Metką przejmuje suczka Wierna.. Czym różniły się bliźniaczki?. Czarna owieczka - sprawdź, co zapamiętałeś!Opracowany w oparciu o książkę Czarna owieczka test to możliwość sprawdzenia znajomości przebiegu zdarzeń, szczegółów dotyczących bohaterów i łączących ich relacji, ale także ogólnego przesłania utworu..

Opis czarnej owieczki - Perełki.

Jak się nazywała mała owieczka?. wg Natalia83.Dział - test z lektury Czarna owieczka.. (możesz zaznaczyć więcej niż jedna odpowiedź).. ( Kolorami wstazek we wlosach) 4.. Pobierz (doc, 12,5 KB) Podgląd treści.. Była ona córką Perełki, która zdechła z powodu choroby.. ( Listonoszem) 2.. Autor lektury "Czarna owieczka" to.. Czyje to ślady?. Metka sypia w psiej budzie, obszczekuje gosci, sluzy, a nawet biega po podworku z koscia w zebach!. Hejka nazywam się Marie Malfoy.. Jak miały na imię córki pana Popiołka?. Edit "Czarna owieczka"-test ze znajomości lektury DRAFT.. — Piszemy imiona i nazwiska Zapisz o kim jest mowa: voblerajac wtašciwe stowa z ramki_ Pamietaj, Že imiona i nazwtska piszemy wielka litera' Listonosz, wdowiec tata Zosl Wisi RozDrykany szczeniak, z wyg/qdu podobny do pluszowego misa Wesota, czarna owieczka która zacñowmafa sie jak piesTest z lektury"Czarna owieczka" 1) Córki listonosza to : a) Marysia i Kasia b) Ala i Ola c) Zosia i Wisia 2) Metka to : a) piesek b) kotek c) owieczka 3) Przyjacielem Metki był : a) Szaruś b) Misiek c) Puszek 4) Metka zachowywała się jak : a) królik b) owca c) pies 5) Metka z Misiem pobili się o : a) motylka b) kość c) kuręTesty z Lektur.. Czarna owieczka" Koło fortuny.. Czyją córką była Metka?Test ze znajomości lektury pt.:"Czarna owieczka" Odpowiedz na pytania: 1..

Jak nazywała się matka małej owieczki?

Lektury z podzialem na klasy.. Opis testu.. Gdzie mieszkała Metka?Test ze znajomości lektury "Czarna owieczka" dla klasy II szkoły podstawowej.. Chłopi - powieść Władysława Reymonta .Czarna owieczka • Lektury kl. 1-3 • pliki użytkownika beatachlopik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • lektury czarna owieczka 2.pdf, lektury czarna owieczka 3.pdf Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czarna owieczka test znajomosci lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Więcej »Metka - charakterystyka bohaterki J. Grabowskiego, "Czarna owieczka" Metka jest główną bohaterką utworu J. Grabowskiego pod tytułem "Czarna owieczka".. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Szczegoly znajdziesz w Polityce Prywatnosci.Test z lektury Czarna owieczka" J. Grabowskiego.. Powiązane z testem.Test znajomości lektury Jana Grabowskiego " Czarna owieczka" 1.. - Łamigłówka.. Szkoła podstawowa Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Śmierć Perełki i przyjście na świat Metki.. Jakie zmartwienie miały Wisia i Zosia?. Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. "Czarna owieczka" to lektura sugerowana dla uczniów klas 1-3.. "Czarna owieczka" - test znajomości lektury.. A mnie i Draco czekała tułaczka, w końcu on znalazł pracę jako uzdrowiciel w SS Hogwartu.wg Weronika800w.. Rozwiąż test.. andrzelikawawszczyk_17090.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Tom 1 - Władysław Reymont.. Autorem książki jest Jan Grabowski.. Odwiedź testzlektury.pl.. by andrzelikawawszczyk_17090.Czarna owieczka.. wg Izasuszek78. ". 11) Książka "Czarna owieczka" uczy nas a) tolerancji b) pracowitościTest z lektury szkolnej Czarna Owieczka - test znajomości lektury.. Otwórz zeszyt do języka polskiego i zapisz lekcję, datę i temat: "Spotkanie z lekturą - czarna owieczka".. .a) o gumowa piłeczkę b) o miskę z jedzeniem c) o kość 10) Zosia i Wisia pomyślały a) -Trzeba każdemu pozwolić być , tym czym jest!. Jak miała na imię matka Metki?Wybierz prawidłową odpowiedź : A, B, C, D. Poprawna jest tylko jedna odpowiedź.Kto jest autorem książki "Czarna owieczka"?. Metka zyskuje nowy dom.Czarna owieczka - test znajomosci lektury - alePyszne.pl.. Są rzeczy, które też możesz otagować Czarna owieczka test znajomosci lektury?. Sprawdzamy zrozumienie tekstu - Quiz // odp.Czarna owieczka - sprawdź, co zapamiętałeś!. Początkowo rozczarowane dziewczynki szybko bowiem pojmują, że ich początkowe podejście było błędne.CZARNA OWIECZKA" KOPCIUSZEK"Quizy i testy z lektur szkolnych.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Ustal kolejność zdarzeń - Historyjka obrazkowa // odp.. Odpowiedz ustnie na pytania: Kim była i skąd się wzięła czarna owieczka?. "Czarna owieczka" Test.. Rozpocznij test.. Kto jest autorem książki "Czarna owieczka"?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt