Pożegnanie maturzystów przez uczniów

Pobierz

Prowadzący 1: Nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów naszej szkoły.. Wierzę, że jeżeli posłuchają siebie i odkryją swoje marzenia, pójdą za tym głosem - wygrają.. Szkoda, że nie możemy się spotkać przy jednym stole.. Kochani, jest to dla was ostatni wspólnie spędzony dzień w murach tej szkoły.. "Szczęśliwej drogi, już czas…".. Chciałabym w imieniu wszystkich uczniów podziękować wam za te lata, które mogliśmy spędzić razem z wami w murach tej szkoły.. Gdybyśmy się spotkali w szkole na zakończeniu roku szkolnego, to nasze spotkanie miałoby nieco inny przebieg, a jednocześnie charakter historyczny.. W piątek (24.04.). Tym razem inaczej, bo i sytuacja jest diametralnie różna od tej sprzed roku czy tych znacznie wcześniejszych.. W imieniu trzecioklasistów dziękuję Wam za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły.Przemówienie na pożegnanie maturzystów murach tej szkoły .. Będą osobami szczęśliwymi i spełnionymi.Drodzy Nauczyciele!. uczniowie klasy trzeciej zakończyli naukę w I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym.. Ale cóż!. To wasz ostatni dzień w naszej szkole.. Już za tydzień podejdziecie do egzaminu dojrzałości, następnie będziecie musieli podjąć decyzję o wyborze studiów.Uczeń 1: Nie zalety ciała i majątek dają szczęście, lecz prawość charakteru i bogactwo umysłu.. Podczas tej wyjątkowej uroczystości próbowałem wyobrazić sobie każdego z nich za kilkanaście lat..

Przemówienie - pożegnanie maturzystów przez uczniów mlodszych klas.

Nadszedł czas pożegnania.. HYMN Po hymnie Spocznij Serdecznie witamy na uroczystości pożegnania absolwentów naszej szkoły: ., Dyrekcję Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rodziców oraz Was, Drogie Koleżanki i Koledzy.Szanowna dyrekcjo, drodzy nauczyciele, rodzice, uczniowie, Spotkaliśmy się tu dzisiaj aby pożegnać naszych kolegów z klas trzecich.. *** Uczeń 3: Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.. Życie pisze nam różne scenariusze.. Reżim sanitarny i brak normalnych zajęć w klasach licealnych wymusiły na nas mocno zmodyfikowaną formułę uroczystości.Jun 8, 2022May 3, 2022Pożegnanie Maturzystów 26 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku odbyła się uroczystość pożegnania klas maturalnych.. Kategorie Wydarzenia - 2019/2020.. *** Uczeń 2: Wiedz, że jest taka zdolność, którą mamy wszyscy; zdolność zmieniania się.. Az nazbyt dobrze wiemy, że często byliśmy dla Was ciężarem, sprawialiśmy kłopoty.. Stwórz koncepcję osoby jaką chciałbyś być.. Wszystkie chwile i wspomnienia z wami związane zostaną nam w pamięci na długo.85% Przemówienie na pożegnanie maturzystów; 85% Przemówienie - pożegnanie maturzystów przez uczniów mlodszych klas; 83% Przemówienie na pożegnanie maturzystów; 85% Przemówienie na pożegnianie maturzystów; 84% Mowa na zakończenie szkoły, zakończenie roku szkolnego, pożegnanie nauczycieliPożegnanie nauczycieli przez maturzystów..

Pożegnanie maturzystów - scenariusz uroczystości w technikum.

Cel ogólny: potrzymanie tradycji internatu Cele szczegółowe: utrwalenie więzi koleżeńskich, przyjacielskich doskonalenie współpracy w grupie rozwijanie i wykorzystanie zdolności artystycznych młodzieży integracja grupy Przebieg uroczystości Piosenka Matura, Szczęśliwej drogi już czas, Dni których jeszcze nie .2.Wystąpienie uczniów klas młodszych.. Już za tydzień podejdziecie do egzaminu dojrzałości, następnie będziecie musieli podjąć decyzję o wyborze studiów.. Pożegnaliśmy ich uroczyście, jak tylko było to możliwe online.. ***Scenariusz pożegnania Maturzystów.. Wychowawcy!. Podziękowania i uznanie dla nauczycieli jest wątkiem ważnym i koniecznym, ale wplatając wesołe zdania w przemówienie można dać się zapamiętać jeszcze lepiej.Pożegnanie Maturzystów 2020 27 kwietnia 2020 DRODZY NASI WYCHOWANKOWIE - MATURZYŚCI I ABSOLWENCI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH!. Przepraszamy za wszystkie te przykre chwile.. Przy komputerach stawili się wszyscy uczniowie kończący szkołę, nauczyciele z panią dyrektor na .POŻEGNANIE MATURZYSTÓW Część oficjalna Iza: Proszę wszystkich o powstanie Baczność Sztandar wprowadź 1.. Przemówienie na koniec szkoły średniej wygłaszane przez przedstawiciela klas maturalnych powinno oczywiście być wyrazami wdzięczności..

Wiek uprawnia do tego, aby takie pożegnanie było na wesoło.

W akademii tak szczególnej i wyjątkowej uczestniczyli: Dyrekcja Szkoły, grono pedagogiczne, zaproszeni goście, uczniowie klas I-III, a przede wszystkim tegoroczni absolwenci.Jak powinno brzmieć moje przesłanie dla maturzystów, których co roku żegnam?. Ukończenie szkoły to zamknięcie ważnego etapu życia, rozstanie z tym, co przez trzy lata wypełniało znaczną część czasu, wymagało wiele trudu, ale zarazem jest rozpoczęciem nowej drogi.. Dziękujemy Wam serdecznie za Wasz trud i serce, jakie nam okazaliście.. Po raz kolejny stoicie na rozdrożu dróg: Przeszłość - Przyszłość.Pożegnanie maturzystów - scenariusz uroczystości.. To ostatnia okazja do podsumowania Waszej pracy w ciągu tych kilku lat nauki szkole, do refleksji i zadumy.. Mamy nadzieje, że zapomnicie o naszych błędach i braku dobrych manier.. WSTĘP.. Część z was zapewne już wie co chce robić w życiu, druga część jeszcze poleca 83 % Język polski Przemówienie - koniec roku szkolnego atmosferze, czystości i porządku.Pożegnanie maturzystów Bez tego pożegnania brakowałoby czegoś w tradycji naszego Wańkowicza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt