Posłuchaj nagrania ponownie odpowiedz na pytania używając yes lub no

Pobierz

Pronunciation 3 1.7 Posłuchaj nagrania.. 7 We were on a .Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. (Nie) Zadanie 3 strona 63.. Następnie popatrz na obrazek z˝ćwiczenia 1 i˝napisz krótkie .Zadanie 6 - posłuchaj nagrania , wskaż opisywaną postać na obrazku i odpowiedz na pytanie, podając odpowiednią nazwę sportu.. Przeczytaj blog Lucasa.. Podaj prawidłową odpowiedź.Present Simple lub Present Continuous.. Rodzic pokazuje gestami, jaką zabawką się bawi, a dziecko zgaduje jej nazwę.. Na pytania odpowiadamy, używając krókich odpowiedzi.. Następnie zad.. Ex 8 - Popatrz .odpowiadające poszczególnym rysunkom.. Posłuchaj nagrania i popatrz na obrazki.. Sprawdźcie Wasze odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij zdania używając some any lub no Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź swoje odpowiedzi You can't have___sandwiches nów.. 2 8 Posłuchaj nagrania ponownie.. Pomożecie to na dziś daje najYes,I am.2.. Po pauzie posłuchaj nagrania i powtórz wyrazy.. A teraz SAMOOCENA.Popatrz na ilustracje do kolejnej części komiksu Iggy the Inventor - Iggy Wynalazca.. - Czy nowy wynalazek Iggiego jest pomocny?Posłuchaj nagrania ponownie i powtórz dialog.. zad 3/63 - nagranie .. Question from @Pysia696 - Szkoła podstawowa - Język angielski12 Popatrz na obrazek przedstawiający rodzinę Mandy i posłuchaj pytań..

Odpowiedz na pytania, używając yes lub no.

Odpowiedz: YES lub NO (Nagranie na eDesku - CD2, ścieżka 35).. Ex 10 - Posłuchaj 'łamacza językowego' i spróbuj go powtórzyć CD 1.52 NEA_Pol_L3_Tk1.52.mp3.. 1 English 2 Italian 3 Polish 4 French 5 Egyptian Umiem zadawać pytania z did w czasie przeszłym i udzielać na nie odpowiedzi.. Ćwiczenia str. 57 zad.14 - używając wyrazów podanych w ramce, odpowiedz na pytania wg wzoru.. Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania ( ćwiczenie 11) What's their favourite sport?. 3 Posłuchaj nagrania ponownie i powtórz tekst.. Wykonaj quiz ze strony 68 w zeszycie ćwiczeń.3.. (Nagranie do zadania 3 - zad 2/63 - nagranie)W ćwiczeniu 10 ułóż pytania do Goofy'ego z podanych wyrazów a następnie odpowiedz na nie Yes lub No .. ( zadanie zostanie wykonane na lekcji) .. ( yes/no) nie powtarzamy czasownika.. Odpowiedź (całe zdanie) zapisz w zeszycie.. Zastanów się, co tym razem przytrafiło się Iggiemu.. Przepisz zdania do zeszytu.. 1 bed/bad 2 men/man 3 then/than 4 pet/pat Shopping 4 1.8 Posłuchaj nagrania i napisz w zeszycie brakujące wyrazy.10 czerwca (środa) 2020r Temat: Train your brain 8 - ćwiczenia poznanego materiału przez różne umiejętności.. Na pytania szczegółowe w czasie Past Simple nie możemy udzielić krótkich odpowiedzi typu yes/no.. Następnie określają, czy element ukazany na zdjęciu się w nim pojawia i wybierają odpowiedź Yes lub No..

Posłuchajcie nagrania ponownie i przeczytajcie na głos.

2.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytanie, które osoby dostają kieszonkowe regularnie.Pytania i krótkie odpowiedzi Have you got a friend?. Zatrzymuj nagranie w momencie pauzy, a potem sprawdzaj swoją odpowiedź.. A - carriage 2 Spójrz na tablicę informacyjną i powiedz, o której godzinie i z którego peronu odjeżdża pociąg do Londynu.. Wykonaj zad 3 str 91 z podręcznika.2 Opisz w zeszycie ubrania przedstawione na rysunkach.. Jeśli ktoś będzie miał problem z wejściem na portal eDesk.pearson.pl to proszę o kontakt email ( ) lub sms ( mój numer: 507655410) - prześlę nagrania na e-mail.. Wzór takich odpowiedzi znajdziecie w podręczniku na stronie 97.. Step in english 3 ( 6 klasa ) 3/51 CwiczeniaPosłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. Spróbuj udzielić odpowiedzi na pytania.. Następnie przeczytaj zdania 1-4 i uzupełnij luki wyrazami z nawiasów.. 2015-03-29 18:06:24Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Odpowiedz na pytania używając podanych zwrotów 1 Zobacz odpowiedź Pytania dotyczą twojej osoby \ .. omyśl o czymś, co ostatnio kupiłeś lub chcesz kupić, i napisz jego opis.. Pozdrawiam, E. PotalskaOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Posłuchaj nagrania i powtórz nazwy dni tygodnia.

Odpowiedz na pytanie: Has he got a healthy lifestyle?. 1 - posłuchaj nagrania, i popatrz na obrazki poniżej, przemieszczaj się palcem tam, gdzie bohater nagrania, droga którą przebył utworzy ci pierwszą literę jego imienia.. Przerysuj do zeszytu dwie tabelki z pytaniami i krótkim odpowiedziami: Zad 2.. 2012-11-26 16:16:01 Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01 Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. Co widzicie?. czasownik to be czasownik have zaimki wskazujące 2 CD1.07 MP3007 Zakreśl właściwe słowa.. 3.Otwórz podręcznik na str. 83, zad.. W zeszycie uzupełnij zdania o mistrzach sportu ( podręcznik strona 116) a) Champions are good at their sport.. Zeszyt ćwiczeń p. Posłuchajcie nagrania CD 2.30.. Czy wiecie, jakie Państwa wskazują czerwone strzałki?. Odpowiedz na pytania Yes - jeśli są prawdziwe i No - jeśli fałszywe.. Spróbuj użyć jak największej liczby przymiotników.3 6 Uzupełnij słowa.. P / F 2 Napisz pytania, używając podanych słów.. Czy to, co widzisz zgadza się z tym, co słyszysz?. Buy a ticket 3 1.7 Posłuchajcie nagrania i napiszcie w zeszytach brakujące elementy dialogu.Jeśli chcemy zastosować krótkie odpowiedzi na pytanie z do / does odpowiadamy następująco: Do we play football every day?.

Posłuchaj nagrania 6 ponownie i sprawdź swoje odpowiedzi.

32 .Spójrzcie na obrazek.. Potem posłuchaj nagrania .3.. 3: Zapoznaj się z pytaniami, przetłumacz wszystkie ewentualne nowe słowa z pomocą słownika.Posłuchaj nagrania lub przeczytaj historyjkę obrazkową ze strony 90 w podręczniku.. Popraw błędy w zadaniu 6.Posłuchaj pytań i odpowiedz na nie.. Zadanie 7 - przeczytaj i dokończ zdania zgodnie z usłyszanymi wcześniej odpowiedziami, podając odpowiednią nazwę sprzętu sportowego.. Uczniowie ponownie oglądają film.. Miłej zabawy oraz oczywiście nauki.Ex 9 - Posłuchaj nagrania CD 1.51 NEA_Pol_L3_Tk1.51.mp3 i odpowiedz na pytania Yes lub No.. Posłuchaj nagrania lub przeczytaj zdania.. Zapisz uzupełnione zdania do zeszytu.. Przeczytaj tekst ze strony 94 w podręczniku i odpowiedz krótko na pytania.. 1/39 w ćwiczeniówce na eDesku.. Posłuchaj nagrania 2.43, i odpowiedz na pytanie w poleceniu zadania: Co Bartek kupuje w sklepie?. Zapoznaj się ze słownictwem poniżej, posłuchaj nagrania do tekstu i odpowiedz ustnie na pytanie: Is Iggy [s new invention helpful?. Wykonaj zadanie 1 i 2 ze strony 61 w zeszycie ćwiczeń.. Cele lekcji: • pytanie innych o wiek • nazywanie dni tygodnia • liczenie do 50Napisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. Połącz pytania z odpowiednimi obrazkami.. 4 Pracujcie w .. Wybierają symbol pasujący do postaci.. W każdej parze wybierz wyraz, który usłyszysz, i zapisz go w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt