Dlaczego nie otwierają się strony internetowe

Pobierz

Spowoduje to otwarcie okna Połączenia sieciowe.. Problem na komputerze polegał na tym że Internet działający na systemie 01 nie mógł być odczytany przez mój komputer.Feb 25, 2021Jeśli już wypróbowałeś różne rozwiązania, ale w przeglądarkach witryny nadal nie chcą się otwierać, pojawia się błąd, że strona jest niedostępna, to możliwe, że Twój komputer jest zainfekowany jakimś wirusem, albo wszystko to jest sztuczka jakiegoś złośliwego programu.. Niekiedy strony otwierają się również nie do końca, mają np. białe tło i wyrazy rozmieszczone bez ładu i składu.. Tam na pewno znajdziesz potwierdzenie informacji, że strona nie działa, a dowiesz się, kiedy problem zostanie rozwiązany.. Nie wiem jak to naprawić.. Niestety nie ma żadnej jeszcze relacji na żywo ale jak sprawdzę to wtedy dam znać.Jeśli próbowałeś wejść do przeglądarki internetowej, a strony internetowe nie ładują się i masz problem z błędem, są to pliki podstawowe poprawki do zrobienia.. Problem opisywałem w tym .Dodałem nowe konto, i na administratora nie ładują się nawet strony z memami na onecie (specjalnie sprawdzałem) a na nowo utworzonym tak.. W tym celu: W Eksploratorze Windows z menu Narzędzia wybierz Opcje folderów oraz Typy plików.Od paru dni zauważyłem problem z otwieraniem stron strasznie wolno otwierają się strony po około 20, 30 sek a często wyskakują że strona internetowa jest niedostępna nie wiem czemu, a są to popularne strony i na pewno u nich nie ma żadnego błędu jak interia , allegro itp. Spróbuj powyższe adresy wpisać do stron zaufanych..

Od kilku dni nie otwierają mi się niektóre strony.

Komputer łączy się z internetem.. Wpisuje np. besty.. - Zaloguj się do komputera jako administrator.. Inne strony natomiast, przykładowo właśnie forum elektrody, czy inne rzadziej odwiedzane przeze mnie strony albo ładują się w nieskończoność, albo wywalają komunikat błędu "Ta witryna jest nieosiągalna".Często powodem, dla którego strony nie otwierają się, jest działanie szkodliwych lub potencjalnie niechcianych programów.. Spróbuj w ustawieniach wtyczki dodać wyjątek, dla tej konkretnej strony i zezwolić jej na wyświetlanie treści reklamowych.. Utwórz konto użytkownika lokalnego lub administratora w systemie Windows 10.. - W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz msconfig i wybierz konfigurację systemu z wyników.i to nie ze wzgledu na internet, jego brak czy cos, bo polaczenia mam z wi-fi.. na pewno, bo dziala mi gg i fb messanger, ale zadne strony mi sie nie otwieraja ;c jest napisane: "strona internetowa jest niedostepna .. sratatata "ktos wie moze z jakiej to przyczyny i czy dam rade sama to ogarnacSep 25, 2020Dołączył: 03.03.2013.. Wyszukuje.. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz aplikację Google.Czasami w wiadomościach pocztowych otrzymujesz link prowadzący bezpośrednio do jakiejś strony w Internecie..

google nie znalazło strony.

Pamięć podręczna DNSAby to zrobić, wybierz kombinację klawiszy [Windows]+ [R], a w następnym oknie wpisz polecenie ncpa.cpl i naciśnij klawisz [Enter].. Podczas logowania się na stronach przy pomocy nazwy użytkownika i hasła może pojawić się komunikat w rodzaju "Nie byliśmy w stanie przetworzyć twojego żądania logowania" lub "Wystąpił nieokreślony błąd", nazwa użytkownika może też być po prostu błędna.Aby wykonać następujące czynności, wykonaj następujące czynności.. sidkwa (Sidkwa) 21 Maj 2020 18:06 #2 Bo może faktycznie nie działają.. Wchodzisz w opcje internetowe potem zakładka zabezpieczenia tam jest taki zielony znaczek odhaczenia z napisem zaufane witryny i wybierasz opcję witryny tam w okienku podajesz ich adresy.. Wikipedia mi się otwiera normalnie i artykuły.Strony takie jak YT czy Facebook działają bez zarzutu, włączają się od razu i nie wyświetlają się żadne błędy połączenia.. Wrzuc plik na forum.. Google się otwiera.. 1) Przeskanuj kompa antywirusami online: 2) Uruchom na powiedzmy 30 min.. Podaj adresy www tych stron sprawdzimy czy u nas działają o ile adresy nie będą podejrzane.Niepoprawny wygląd stron internetowych; Obrazki lub animacje nie są wyświetlane; Pliki dźwiękowe lub wideo nie są odtwarzane; Strony nigdy nie wczytują się do końca; Problemy z logowaniem się do witryn..

[Rozwiązany] Nie otwierają się niektóre strony - napisał w Logi: Witam.

Ten sam problem miałem na komputerze ale został naprawiony.. Prawym przyciskiem myszy kliknij ikonę Połączenia lokalne, a następnie w rozwijanym menu wybierz Właściwości.Natomiast nie otwierają się niektóre strony internetowe.. W końcu spróbowałem podłączyć inny komputer do tej samej sieci, i tam wszystko normalnie się otwiera.. Win+R >> "cmd /k ping -t google.pl >> c:\ping.txt".Witaj Krystianie.. Jeśli nie masz konta administratora, możesz je utworzyć.. Powód 5: Blokowanie witryn na Ukrainie.. Liczba osób, które uznały tę odpowiedź za pomocną: 7 · Czy ta odpowiedź była przydatna?. Korzystam z przeglądarki Google Chrome .może być kilka powodów dla których strony www otwierają się wolno lub wcale.. Jednocześnie, biorąc pod uwagę fakt, że takie programy często nie są wykrywane przez żaden program antywirusowy (w końcu nie są one wirusem w dosłownym tego słowa znaczeniu), możesz nie być nawet świadomy ich istnienia.Jeśli nie chcesz widzieć stron internetowych lub wyników wyszukiwania z ostatnich tygodni w sekcji Ostatnie, możesz zmienić ustawienia.. Zwłaszcza jeśli na twoim komputerze nie ma zainstalowanego antywirusa.Jeśli problem nie występuje w innej przeglądarce, przejdź na stronę Firefox nie wczytuje witryn internetowych - inne przeglądarki tak..

30.03.2014, 06:16 RE: internet jest ale strony nie otwieraja sie.

Sprawdź, z którymi możesz poradzić sobie sam, a kiedy zwrócić się do fachowca.. Antywirus niczego nie wykrył, dlatego proszę o sprawdzenie logów.3 days ago Spis treści Oprogramowanie zabezpieczające blokuje połączenie Niewłaściwy czas systemowy Pamięć podręczna DNS Połączenie bezprzewodowe Problem z dostawcą usług internetowych Problem z serwerem DNS Inne poradyJul 25, 2020Co ciekawe, prawdopodobne jest też, że strony www mogą otwierać się zbyt wolno, ponieważ Internet jest zbyt szybki na przestarzały modem, którym się dysponuje, a urządzenie to nie obsługuje tak wysokich prędkości.Niektóre zasoby internetowe mają strony w sieciach społecznościowych.. Pojawia sie komunikat ta witryna jest nieosiągalna.Problem jest nie na wszystkich stronach z niektórymi nie ma problemu.. Jeśli tylko niektóre strony nie chcą się otworzyć, może mieć to związek z wtyczką typu AdBlock, która filtruje treść strony i nie wczytuje reklam.. Próbowałem różnych przeglądarek i zawsze wyskakuje "Nie odnaleziono serwera"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt