Test z w pustyni i w puszczy szczegółowy

Pobierz

Jak miał na imię Grek, którego dzieci spotkały?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. Rozwiąż test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiPościg za głową Kota Cheshire skazanego na ścięcie.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Witaj na stronie Quizz.pl.. 30 Super!W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. 2.Nel łyka proszki chininy w obawie przez febrą.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.W pustyni i w puszczy - Test.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 1) Kto jest autorem powieści?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy..

"W pustyni i w puszczy" - test.

Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. 1.Odejście lwów i zejście dzieci z drzewa.. a) w Warszawie b) w Londynie c) w Port Saidzie d) w Chartumie 3) Ojcowie głównych bohaterów byli: a) archeologami b) inżynierami c) podróżnikami d .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Poznaj swój wynik.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Opis testu.. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?. Kim była Fatma?. 2.Tarkowski uczy Idrysa posługiwania się strzelbą.. Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. Życzę miłego rozwiązywania.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

W pustynii i w puszczy.

Inne tryby testu.. Dlaczego dzieci musiały wyruszyć w trudną podróż?Na tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Kategorie: Lektury, Quizy.. Lubię to Usuń polubienie.. Przewiń.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. Rozwiąż test!16.. 4.Nowi uczestnicy karawany okazują się być zdrajcami .W pustyni i w puszczy - szczegółowy plan wydarzeń.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Brakuje odpowiedzi.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Streszczenie Staś i Nel to dwoje dzieci, których podobnie jak i ojców łączy przyjaźń.. Wyzdrowienie Nel.Osadź.. Rozwiąż test!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Rozwiąż test.. Rozwiąż test!Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. Test z matematyki, który powinieneś zdać.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Mam napisac plan wydarzeń jednego z rozdziałów ,,W pustyni i w puszczy " 2010-01-05 16:26:39; W "pustyni i w puszczy" plan wydarzeń w pięciu punktach 2010-09-03 19:46:15; Napisz ramowy plan wydarzeń lektury "W pustyni i w puszczy " 2012-04-03 14:10:25; Podaj szczegółowy plan wydarzeń lektury ,,w pustyni i w puszczy '' 2012-03-17 12:51:30Plan wydarzeń z dowolnego rozdziału ,,W pustyni i w puszczy '' 2010-10-19 15:48:25 Szczegółowy plan wydarzeń w pustyni i w puszczy 2017-01-08 09:52:46 Napisz streszczenie lektury ,, W pustyni i w puszczy ''..

Podaj autora "W pustyni w puszczy" .

Jak Nel miała na nazwisko?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Brakuje odpowiedzi.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Czy zdarzyło się, że Chamis nie przybywał do dzieci dłużej niż 4 dni?XIX w. XVIII w. XX w. XXI w.. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż test!Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 7.Odgłosy lwów dopadających i rozszarpujących konie.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:Test‧ZagrajHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

1.Obawa przez pościgiem powodem ukrywania się w dzień w jaskiniach i podróżowania tylko nocą.. 10 punktów do zdobycia!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Jak Staś miał na nazwisko?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. 6.Długie godziny spędzone w przymusowym miejscu czuwania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt