Test z lektury zemsta trudny

Pobierz

Skomentuj.. test był prosty :) Pozdrawiam 7c.. Jezyk polski .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Oto jest Kasia - test znajomości lektury - Powtórka z lektury "Oto jest Kasia" - TEST OTO JEST KASIA!. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Co się stało z rodzicami Niki?. Jak miał na imię pies Felixa?Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.. 22 października 2020 20:49 Materiały.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania zawarte w teście.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Test składa się z 12 pytań.. takbonieichuj 21 października 2020 śmeszny jeste# dwulicowy w ciul nara.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Zemsta, poziom trudnyAleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury na poziomie trudnym.. - Powtórka z lektury "Oto jest Kasia" - Oto jest Kasia - oto jest kasia - Oto jest Kasia - Test z lektury "Syzyfowe Prace" .. Test z lektury "Zemsta" Test.. Wedle jakiej mody najchętniej ubierał się Papkin?. Rozwiąż test.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Sprawdzian wiadomości z lektury pt.. Sprawdź swoją wiedzę!. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Opis testu.. Gatunek: komedia.. Otrzymuj osiągnięcia.. Rozwiąż test!Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury na poziomie trudnym..

Sprawdzian z lektury zemsta.

Wedle jakiej mody najchętniej ubierał się Papkin?. Gdzie miała znajdować się trucizna, której obawiał się Papkin?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Rozwiąż test!Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Tromba czy Marcin Dubiel?. Test: Śmigalski to: a) marszałek b) sędzia c) wojewoda d) dworzanin Rozwiązanie - Walka między Cześnikiem a Rejentem ma się odbyć w okolicy "trzech kopców w .Literatura Test z lektury "Zemsta" - poziom trudny.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury "Zemsta".. wg Amichudzik1.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Karolcia Marii Krüger.. Rozwiąż test.. chomik8.. "Zemsta" Aleksander Fredro.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Obserwuj autorów.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Rozwiąż test!. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Powiązane z testem z Karolci.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian..

test z lektury ,,Tajemniczy ogród'' Test.

Karolcia - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Karolcia.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Powiązane z testem z Zemsty.. Gdzie miała znajdować się trucizna, której obawiał się Papkin?. Zapisuj ulubione.. Gatunek: komedia.. Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Rozwiąż test!Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź swoją wiedzę!. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Jetzt portofrei bestellen!Trudny test z lektury Zemsta, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Skutkiem zemsty Czesnika bylo : a) rozstanie kochankow b) zabicie Rejenta c) poglebienie sporu d) slub mlodych 9.7) Aleksander Fredro Zemsta , 3.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Zawiera 9 pytań.. Zarejestruj się!. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Rozwiąż test.. Zapraszam do rozwiązywania testu.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. rxvgqo 3 lata temu.. Rozpocznij quiz .. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Czy zachowujesz się jak Waga?.

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Wypróbuj aplikację sameQuizy.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Zawiera 32 pytań.. - Test z lektury dziewczynka z parku - Kl. 3 Dziewczynka z parku - test znajomości lektury.Über 80% neue Produkte zum Festpreis; Das ist das neue eBay.. wg Bm844354.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagrodaTEST OTO JEST KASIA!. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Test z lektury "Zemsta".. Możesz .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją wiedze na test osmoklasty, lub powtórz sobie te lekturę .. Zobacz podobne quizy: #8klasa #lektora #osmoklasty #szkola #test #zemsta .. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. aniaxxx69 18 października 2020 hej fajny test mialem 0 .Test z lektury szkolnej Mały książę - test znajomości lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Dorota • 5 lat temu • #lektury #zemsta #zemsta-lektura .

Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Wygrana czy przegrana oto jest pytanie Otwórz pudełko.Literatura Test z lektury "Zemsta" - poziom trudny .Potrzebuje opisu Rejenta z lektury pt." Zemsta … Czytaj więcej.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Test składa się z 15 pytań.. Dodawaj wpisy.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Dorota 5 lat temu.. Zdobywaj obserwujących.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Udostępnij.. Jak miał na nazwisko Net?. Karolcia - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Karolci.. Udostępnij.. Zobacz polityke cookies.Sprawdz swoja wiedze z wielu dziedzin i przedmiotow.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyTest ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Inne tryby testu.. Twórz quizy.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Zemsta .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt