Test z miesięcy po angielsku

Pobierz

Średni wynik: 82,27 % .. Mówiąc że coś stało się w jakimś miesiącu, przed nazwą miesiąca używamy przyimka "in".. wg Patrycja14117.. Można także zrobić duży, kolorowy plakat na którym będą wypisane wszystkie miesiące po angielsku z jakąś charakterystyczną dla każdego z .Dni tygodnia - klasa Ic Ustawianie w kolejności.. Z miesiącami używamy przedimka "in", np. — Jedziemy na wakacje w lipcu.. Ćwiczenia ze słownictwa; Ćwiczenia z gramatyki; Czytamy po angielsku.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1. poniedziałek.. May - May - MajMiesiące po angielsku - na tej stronie poznasz oraz szybko i w efektywny sposób nauczysz się miesięcy w języku angielskim wraz z ich poprawna wymową.. Po pierwsze można spróbować tradycyjnych metod karteczkowych, fiszkowych lub list ze słówkami.. Przy większości testów istnieje oznaczenie poziomu od A1 (podstawowy) do C1 (zaawansowany).Nazwy miesięcy po angielsku, wraz z tłumaczeniem i zdaniami ułatwiającymi ich zapamiętywanie.. Dni tygodnia.. Quiz - Test wielokrotnego wyboru - Scotland.. Ćwiczenia ze słownictwa; Ćwiczenia z gramatyki; Czytamy po angielsku.. Rozpocznij test.. Jan - January - Styczeń.. Angielskie słówka mp3.Nazwy miesięcy po angielsku:styczeń - Januaryluty - February m.wg Magda94szczepan.. Artykuły po angielsku; Opowiadania po angielsku; Wypracowania; Dialogi po angielsku; kursy..

Wymowa nazw miesięcy po angielsku.

UWAGA: MIESIĄCE PO ANGIELSKU PISZEMY Z WIELKIEJ LITERY.Nazwy miesięcy po angielsku piszemy z wielkiej litery.. Artykuły po angielsku; Opowiadania po angielsku; Wypracowania; Dialogi po angielsku; kursy.. 2. wtorek.. Kliknij strzałkę by posłuchać wymowy:Interaktywne testy z angielskiego to doskonały sposób na sprawdzenie swojej wiedzy czy też utrwalenie zdobytych wiadomości.. Możliwość nauki "na wyrywki", a także odsłuchania i przećwiczenia wymowy.. Powodzenia!Miesiące - ang. , test z języka angielskiego.. Idealny zestaw fiszek dla osób przyswajających sobie podstawy języka angielskiego.Samo słowo "miesiące" po angielsku nazywa się "months".. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Klasa 3 Angielski Gold Sparks 3.. Popularne kolokacje; dni tygodnia po angielsku; miesiące po angielsku; wielkie litery; testy.. Klasa 3 Polski.. Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Angielski.. Quiz - Podstawowe słówka.. Miesiące Połącz w pary.. Poziom: Beginner.. 4 pytań Język angielski wiktoria99.. Odpowiedz na 10 pytań dotyczących nazw miesięcy i dni tygodnia.. miesiące Teleturniej.Angielskie nazwy miesięcy pochodzą z łaciny, dlatego w ogóle nie przypominają polskich nazw.. Aby nie pomylić Tuesday i Thursday, zapamiętaj, że Tue w słownie Tuesday wymawia się podobnie to Two, co oznacza po angielsku dwa; Miesiące w języku angielskim (months) Nazwy miesięcy są nieco bardziej kłopotliwe, co nie oznacza, że są trudne.Skróty miesięcy po angielsku..

Jak przywitałbyś się po angielsku?

Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Nazwy miesięcy po angielsku mają inne pochodzenie niż nazwy polskie - podobnie jak nazwy miesięcy w innych językach europejskich wywodzą się z łaciny.. Miesiące po angielsku w postaci skrótów pojawiają się np. w małych kalendarzach.. ZobaczQuiz - Telling the time - czas.. Sprawdź, jak brzmią miesiące po angielsku oraz jak poprawnie podawać daty.Spróbuj zapamiętywać nazwy i wykonać ćwiczenie z jak najmniejszą liczbą prób.. 3. środa.Sprawdź swoją wiedzę z języka angielskiego.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Tworzenie tych skrótów jest bardzo proste, po prostu bierzemy pierwsze 3 litery z nazwy danego miesiąca.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 18 pytań Język angielski MemorizerPL.. Przetłumacz na język angielski dni tygodnia i nazwy miesięcy.. Ponadto dołączone do wpisu darmowe lekcje video pozwolą Ci utrwalić wszystkie nazwy miesięcy oraz poznać przykładowe zwroty i zdania z ich zastosowaniem.Słownictwo dla początkujących i dzieci.W..

Jak nazywają się miesiące po angielsku?Super!

Jeśli przed nazwą miesiąca występuje słówko "next" lub "last", to nie używamy już żadnego przyimka, np. I started work last November.. Który miesiąc jest twoim ulubionym?. Miesiące po angielsku są łatwe do nauczenia, niektóre z nich przypominają nawet polskie nazwy (May - Maj lub March - Marzec).. Miesiące Przebij balon.. Testy z angielskiego podzielone są na kilka kategorii: gramatykę angielską, słownictwo oraz idiomy i phrasal verbs.. dni tygodnia Anagram.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Rozpocznij test.Tydzień i miesiąc quizy z angielskiego dla dzieci.. Test poziomujący z angielskiego .miesiące po angielsku i po polsku Koło fortuny wg Ddnika13 K.Jarzębak MIESIĄCE, PORY ROKU I DNI TYGODNIA / months /seasons/ weekedays Sortowanie według grupsłowa po angielsku; nauka słówek; business english; Mr., Mrs., Miss i Ms. Quiz - CAE Vocabulary.Miesiące po angielsku to jedno z zagadnień, których uczymy się już na początku naszej przygody z językiem angielskim.. Popularne kolokacje; dni tygodnia po angielsku; miesiące po angielsku; wielkie litery; testy.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Baza 12 słówek i wyrażeń z kategorii `Miesiące`.. Test angielskiej pisowni i słówek dla: wiosna, lato, jesień, zima, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec .Dni tygodnia & miesiące, test z języka angielskiego..

Rozpocznij test.Pory roku i miesiące po angielsku.

Znajdziecie tu miesiące po angielsku wraz z tłumaczeniem, ich skróty, a także przykłady wykorzystania ich w zdaniach.. Test rozwiązano 11569 razy.. A może lipiec?. Miesiące Dni tygodnia feelings Koło fortuny.. Powiedzmy, że masz na imię Anne.. angielski dla początkującychStyczeń?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt