Przeznaczeniem po niemiecku

Pobierz

zapomoga na restrukturyzację była wykorzystana nieTłumaczenie słowa 'używać niezgodnie z przeznaczeniem' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.zgodny z przeznaczeniem po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso Corporate.Tłumaczenia w kontekście hasła "użytkowany zgodnie z przeznaczeniem" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Uznaje się, że warunki te są spełnione, w przypadku gdy sprzęt powszechnego użytku jest użytkowany zgodnie z przeznaczeniem i spełnia przepisy Unii dotyczące produktów, ustalające bardziej rygorystyczne poziomy bezpieczeństwa niż podane w niniejszej dyrektywie oraz .Niemiecki polityk zauważył, że pod względem politycznym i ekonomiczym, w interesie Polski jest spójna, mocna Europa.. Zaloguj się.. Nawozy na bazie azotanu amonu mogą być stosowane w sposób niezgodny z przeznaczeniem do nielegalnej produkcji materiałów wybuchowych.W słowniku polsko - niemiecki Glosbe "wykorzystać pomoc niezgodnie z przeznaczeniem" tłumaczy się na: Missbräuchliche Anwendung der Beihilfe.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.niezgodny z przeznaczeniem po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. bestimmungsgemäß Jeżeli osoba trzecia zgodnie prawem nabyła oryginalny nośnik informatyczny, jest ona również uprawniona do zgodnego z przeznaczeniem korzystania z programu zarejestrowanego na tym .Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa niezgodnie z przeznaczeniem w słowniku online PONS!.

bab.la ... "przeznaczenie" po niemiecku.

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa wykorzystanej niezgodnie z przeznaczeniem i dodaj je do swoich fiszek.. za‑] coś zgodnie z przeznaczeniem.zgodnie z przeznaczeniem po niemiecku słownik polsko - niemiecki zgodnie z przeznaczeniem tłumaczenia zgodnie z przeznaczeniem Dodaj bestimmungsgemäß muszą pobierać energię z sieci zasilania elektrycznego, aby działać zgodnie z przeznaczeniem; oraz Strom aus dem öffentlichen Netz benötigen, um bestimmungsgemäß zu funktionieren GlosbeMT_RnDTłumaczenia w kontekście hasła "zgodnie z ich przeznaczeniem" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Parlament popiera zalecenia Komisji i opinię europejskiego inspektora ochrony danych, podkreślając jednocześnie, że nie wolno naruszać prywatności pasażerów i że dane takie powinny być wykorzystywane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.Tłumaczenia w kontekście hasła "z przeznaczeniem do siewu" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Krzyżówka sorgo z przeznaczeniem do siewu [1] Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. ROCZNY KURS ETUTOR ANGIELSKI -40% Rozpal swój zapał do nauki SPRAWDŹ >> "zgodnie z przeznaczeniem" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "zgodnie z przeznaczeniem" po polsku ..

zgodnie z przeznaczeniem.

używać czegoś zgodnie z zaleceniami.. Przykładowe zdaniaMusisz przetłumaczyć "MIEJSCEM PRZEZNACZENIEM ZWIERZĄT" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MIEJSCEM PRZEZNACZENIEM ZWIERZĄT" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "W PRZYPADKU ZASTOSOWANIA ZGODNEGO Z PRZEZNACZENIEM" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "W PRZYPADKU ZASTOSOWANIA ZGODNEGO Z PRZEZNACZENIEM" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Odnosi się do zwierząt gospodarskich sprzedanych w ciągu roku obrachunkowego, z przeznaczeniem na ubój.. zgodnie z przeznaczeniem.Już od maja 2014 r. obowiązują przepisy zakazujące wykorzystania mieszkań niezgodnie z przeznaczeniem, po niemiecku "Zweckentfremdungsverbot"..

Jesteś mym przeznaczeniem od zawsze i po wieki.

Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. Chodzi o to, że większość berlińczyków nie .Jak jest wykorzystanej niezgodnie z przeznaczeniem po angielsku?. Słownik hiszpańskiego.. Wyłącz autoodtwarzanie.. Co znaczy i jak powiedzieć "niezgodnie z przeznaczeniem" po niemiecku?. - zweckfremdTłumaczenie słowa 'zgodnie z przeznaczeniem' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Życzenia urodzinowe po niemiecku Dzisiaj właśnie o życzeniach urodzinowych, ponieważ jestem nastrojona bardzo "urodzinowo".. Tłumaczony, proszę czekać.. .Co znaczy i jak powiedzieć "z przeznaczeniem" po angielsku?. Historia wyszukiwań.. Odnosząc się do słów Jarosława Kaczyńskiego o priorytetowym partnerstwie z USA, Wellmann ocenił to jako "fatalną lekkomyślność".. Zgłoś sugestię.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "OCHRONY KURCZĄT CHOWANYCH Z PRZEZNACZENIEM NA PRODUKCJĘ MIĘSA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Uzbrojona w butelkę tequili dziewczyna wybiera się wraz z najlepszą przyjaciółką do Londynu, by utopić smutki przed rozpoczęciem nowego semestru na Uniwersytecie Whitmana.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. - dodał na zakończenie rozmowy z DW.zgodnie z przeznaczeniem..

Za 25 tysięcy z przeznaczeniem na konto jej ojca.

Kurs angielskiego eTutor.. Słownik niemieckiego.. zgodnie z instrukcją.. Aplikacje mobilne i wtyczki Diki.Słownik niemieckiego.. Słowniki tematyczne.. Załóż konto.. Odmieniaj.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jesteś mym przeznaczeniem od zawsze.. For 25 grand, earmarked for her father's account.niezgodnie z przeznaczeniem - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Tłumaczenia dla hasła "przeznaczenie" w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski) przeznaczenie < D. zwykle lp 1. przeznaczenie podn.Tłumaczenie słowa 'przeznaczenie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. zgodnie z przeznaczeniem.. Słownik hiszpańskiego.. przeznaczenie {n.} DE.. zgodny z przeznaczeniem tłumaczenia zgodny z przeznaczeniem Dodaj .. stosować [f. dk.. 0 /5000 Z języków takich jak:-Na język:-Wyniki (łaciński) 1: Skopiowano!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt