Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego

Pobierz

Finansowanie świadczeń z ubezpieczenia społecznego po reformie z 1999 r. 43 3.2.1. Fundusz Ubezpieczeń Społecznych 43 3.2.2.. Przeczytaj recenzję Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego Publikacja stanowi kompendium wiedzy z zakresu ubezpieczenia społecznego - z podziałem na ubezpieczenia: chorobowe, rentowe i emerytalne - niezbędnej każdemu prawnikowi.Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego.. Finansowanie świadczeń w latach 41 3.2.. W publikacji przedstawiono zasady nabycia i realizacji prawa do zabezpieczenia społecznego obejmującego ochronę obywateli na wypadek niezdolności do pracy ze względu na chorobę lub inwalidztwo oraz po osiągnięciu wieku emerytalnego zagwarantowanego obywatelom RP przez art. 67 Konstytucji RP z 1997 r .Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego sprawdź na Manada.pl ️ Najniższe ceny Szybka Wysyłka!. Prawo pracy; ZUS, ubezpieczenia; BHP; Prawo Unii Europejskiej i międzynarodowe.. 577 184 800 powered by: Smart Search .. Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego.Pisarczyk (red.), Współczesne problemy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.. Część ogólnaPojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego to przede wszystkim podręcznik dla studentów wydziałów prawa, w którym Autorka dokonała analizy konstrukcji prawnych ubezpieczeń: emerytalnego, rentowego, chorobowego i wypadkowego.Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego - Publikacja stanowi kompendium wiedzy z zakresu ubezpieczenia społecznego - z podziałem na ubezpieczenia: chorobowe, rentowe i emerytalne - niezbędnej każdemu prawnikowi..

Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego.

ISBN: 978-83-7620-467-3 UKD: 349.3:364.3](438)(075.8) .Książka Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego - Jędrasik-Jankowska Inetta Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h€18.29 - Książka stanowi kompendium wiedzy z zakresu ubezpieczenia społecznego - z podziałem na ubezpieczenia: chorobowe, rentowe i emerytalne - niezbędnej każdemu prawnikowi.. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień dla bibliotek, firm i instytucji z możliwością dostarczenia pod wskazany adres.. Prawo międzynarodowe prywatne; .. Historia, teoria i filozofia prawa; Prawo kościelne, Prawo wyznaniowe; Ochrona danych osobowych; Etyka zawodów prawniczych; Podatki, finanse i rachunkowość .2.. Zobacz naszą pełną ofertę!. Przepisy Opracowanie zbiorowe 4.9/5 10,49 zł 12,90 zł Kryminalistyka Hołyst Brunon 5/5 178,05 zł 219,00 zł Prawo karne.. Inetta Jędrasik-Jankowska.Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego - Opis i dane produktu W publikacji przedstawiono zasady nabycia i realizacji prawa do zabezpieczenia społecznego obejmującego ochronę obywateli na wypadek niezdolności do pracy ze względu na chorobę lub inwalidztwo oraz po osiągnięciu wieku emerytalnego zagwarantowanego .Publikacja stanowi kompendium wiedzy z zakresu ubezpieczenia społecznego - z podziałem na ubezpieczenia: chorobowe, rentowe i emerytalne - niezbędnej każdemu prawnikowi..

T.2 Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego.

Kodeks karny.Książka Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego autorstwa Jędrasik-Jankowska Inetta, dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .. Finansowanie ubezpieczenia społecznego 41 3.1. .. Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych ) Liczba pozycji: 1 Popularność: brak wypożyczeń Uwagi: Ind.. Autorka omawia konstrukcję prawnPojęcia I Konstrukcje Prawne Ubezpieczenia Społecznego Wyd.10.. Autorka dokonała analizy aktualnych konstrukcji prawnych ubezpieczeń: emerytalnego, rentowego, chorobowego .Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego (Jędrasik-Jankowska Inetta) Niska cena i szybka wysyłka tylko na Czytam.pl - Sprawdź!. Jędrasik-Jankowska Inetta .Opis W publikacji przedstawiono zasady nabycia i realizacji prawa do zabezpieczenia społecznego obejmującego ochronę obywateli na wypadek niezdolności do pracy ze względu na chorobę lub inwalidztwo oraz po osiągnięciu wieku emerytalnego zagwarantowanego obywatelom RP przez art. 67 Konstytucji RP z 1997 r .Sprawdź niskie ceny i kup Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego w księgarni internetowej tantis.pl Szybka wysyłka!. Autorka omawia konstrukcję prawną wszystkich rodzajów ryzyka niezdolności do pracy oraz utraty żywiciela, a także ich ochronę przy.Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego Książka stanowi kompendium wiedzy z zakresu ubezpieczenia społecznego - z podziałem na ubezpieczenia: chorobowe, rentowe i emerytalne - niezbędnej każdemu prawnikowi.Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego to nie tylko podręcznik dla studentów wydziałów prawa, lecz także cenna pozycja dla sędziów, adwokatów i radców prawnych, którym umożliwi uaktualnienie wiedzy w tej trudnej i ciągle zmieniającej się dziedzinie prawa..

Przeczytaj recenzję Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego.

21 40 38 Część pierwsza.. Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego.. Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego (NEX-0269) 56.5 Prawo pracy i HR Wolters Kluwer.. Rozdział V Przedmiot ochrony ubezpieczeniowej.. Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji.. Autorka omawia konstrukcję prawną wszystkich rodzajów ryzyka niezdolności do pracy oraz utraty żywiciela, a także ich ochronę przy kwalifikacji prawnej: "z .Sep 10, 2020Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego.. Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią.. Rozdział VI Warunki nabycia prawa do świadczeń.. XVIII Zjazd Katedr i Zakładów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Warszawa, 26-28 maja 2011 r., Warszawa 2011.. Organizacja i zarządzanie systemem ubezpieczenia społecznego 39 3.. DODAJ RECENZJĘ.. T. 1: Autor: Inetta Jędrasik-Jankowska: Wydawcy: Wolters Kluwer Polska (2014-2018) LexisNexis Polska (2005-2012) Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis (2006-2008) Serie wydawnicze: Podręczniki LexisNexis Seria Akademicka prawo .Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego - RECENZJE..

: (22) 822 ...Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne.

Konto indywidualne 44 3.2.3.. 0. zamknij .. Wszystkie kategorie Książki Podręczniki Szkolne Zabawki Audiobooki Zapowiedzi Nowości Bestsellery LEGO Kontakt .Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego to przede wszystkim podręcznik dla studentów wydziałów prawa, w którym Autorka dokonała analizy konstrukcji prawnych ubezpieczeń: emerytalnego, rentowego, chorobowego i wypadkowego.. Rozdział III Składka na ubezpieczenie społeczne.. Rozdział VIII Świadczenie .Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego / - BIBLIOTEKA GŁÓWNA US - KATALOG GŁÓWNY.. Opis publikacji W publikacji przedstawiono zasady nabycia i realizacji prawa do zabezpieczenia społecznego obejmującego ochronę obywateli na wypadek niezdolności do pracy ze względu na chorobę lub inwalidztwo oraz po osiągnięciu wieku emerytalnego zagwarantowanego obywatelom RP przez art. 67 Konstytucji RP z 1997 r .Pojęcia i konstrukcje prawne ubezpieczenia społecznego Jędrasik-Jankowska Inetta okładka miękka 0/5 (0/5) 0 recenzji Zobacz także Inne z tego wydawnictwa Najczęściej kupowane Kodeks pracy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt