Opis mojego mieszkania po angielsku

Pobierz

Opis mieszkania po angielsku: kawalerka.. Opis osoby po angielsku.. inhabitant - mieszkaniec.. 2021-01-26 10:49:15; Praca, mieszkanie 2016-05-15 16:22:21 "W mailu kolegi z niemiec opisz swoje mieszkanie.Przeczytaj nieformalny list do przyjaciela.. W mojej dzielnicy jest rowniez plac zabaw, gdzie moga w wolnym czasie bawic sie dzieci.. Treść.. Mieszkanie to trzy pokoje i kuchnia, jeden pokój zajmuj moi rodzice, drugi mój brat a trzeci należy do mnie.. a luxury apartment - luksusowe mieszkanie.Osoba, którą podziwiam.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Opis mieszkania po angielsku - wzór z tłumaczeniem - Speakin.pl; Mieszkanie - tłumaczenie na angielski - słownik polsko-angielski bab.laOpis mieszkania po angielsku mam na jutro.Moje mieszkanie znajduję się w centrum miasta.Mieszkam w czteropiętrowym bloku o numerze 3/22.Wraz z rodziną mieszkam na 4 piętrze i mamy mały balkon.Moje mieszkanie składa się z przedpokoju,łazienki,kuchni,i 4 pokoi.Moja łazienka jest bardzo mała ,jest w niej wanna,lustro i pralka.W kuchni znajduję się kuchenka gazowa ,duża lodówka i .1 odpowiedź.. 2010-06-30 14:41:00; Nawiedzone mieszkanie?. Opis obrazka po angielsku.Ogłoszenia o tematyce: opis mieszkania po angielsku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Opis domu/mieszkania po angielsku.

Po wejsciu do mieszkania znajdujemy sie w przedpokoju w lososiowych scianach.77% Opis domu moich marzeń; 84% Opis przeżyć wewnętrznych - co czuje gdy wracam do domu po długiej nieobecności, do czego tęsknię, a co wydaje mi się obce; 85% Życie we francuskim domu karnym - opis filmu; 85% Opis przeżyć wewnętrznych Karoliny Lanckorońskiej po utracie domu.. 78% Opis mojego wymarzonego domuAn unformal letter - List nieformalny - napisz list do anglojęzycznego kolegi, w którym poinformujesz, że przeprowadziłeś się do nowego mieszkania - angielski.. Najbardziej ekscentryczna osoba, którą znam.. city - duże miasto.. Za darmo dla wszystkich!. Opis osoby.. Okna mojego pokoju wychodzą na południe dlatego jest bardzo nasłoneczniony.citizen - obywatel.. Opis miasta.ładne mieszkanie?. 2010-04-13 09:23:52; Wynajmuje mieszkanie 2018-12-09 17:08:53; mieszkanie gryzonia?. Przykładowy opis pokoju po angielsku.. brick, pre-war house - kamienica.. 2011-07-09 15:08:34; Opisz mieszkanie po angielsku .. "Gołe dziewczyny w wieku 17 lat; Graj w Gry Piłka nożna na GrajTeraz.. Opis wakacji po angielsku.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Mozna tam zjesc obiad lub napic sie czegos.. next-door neighbour - najbliższy sąsiad.Describe your flat - Opisz swoje mieszkanie - angielski..

Oprócz: Opis swojego mieszkania po angielsku.

a brownstone - kamienica z fasadą z piaskowca.. home town - miasto rodzinne.. 2011-09-11 11:53:47; mieszkanie.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Opis swojego domu po angielsku.. district - okręg, dzielnica.. ?bede wdzieczny za pomocOpis pokoju po angielsku.. Na ulicy leśnej znajduje sie komenda policji oraz szpital.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.Blisko mojego domu znajduje sie bar "smakosz".. a guest bedroom - sypialnia dla gości.. Znacie jakieś linki z pracami na ten temat?. Proszę czekać.Hej napiszcie mi po angielsku opis mojego mieszkania-mieszkam w bloku numer 92 na 13 piętrze moje mieszkanie jest raczej duże są w nim 3 pokoje,kuchnia,łazienka i toaleta.kiedy wchodzi się do mieszkania po lewej stronie znajduję się pokój moich ro prosze napiszcie plisssssssssssss moich rodziców a po prawej stronie jest łazienka i toaleta.kiedy idzie się dalej po prawej jest kuchnia a po lewej duży pokój.na przeciw drzwi wejściowych jest mój pokój.mój pokój nie jest duży .Dyskusja na temat Na jutro - opis miejsca zamieszkania.. na forum językowym Nie chce mi sięan apartment (BrE a flat) - mieszkanie.. poleca 71% 3626 głosów.. Niestety,w mojej dzielnicy nie ma żadnego sklepu sportowego ani pizzeri..

Opis miasta po angielsku.

Filmy.. Błagam !. List nieformalny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt