Quo vadis sprawdzian online

Pobierz

Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Artur_Ostaszewski 3 lata temu.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Podsumowaniem tego tematu jest wygłoszenie mów oskarżycielskich i obrończych.Plik test quo vadis z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika roy.tan • Data dodania: 30 mar 2017Plik Quo vadis test.txt na koncie użytkownika nataly1989 • folder Lektury • Data dodania: 28 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Rozwiąż test!ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Sprawdzian znajomości lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Sienkiewicz w "Quo vadis": a) skupił się głównie na architekturze rzymskiejPobierz: quo vadis sprawdzian gwo.pdf.. Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Fabuła została oSprawdziany Z Lektury Quo Vadis najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Sprawdziany Z Lektury Quo Vadis oferty.Henryk Sienkiewicz Quo vadis Rozdział pierwszy 1..

17 Obserwuj ...Quo vadis - test.

Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Monika Wiertel; Roczny sprawdzian wiadomości z języka polskiego w klasie IV .Sprawdzian z treści lektury "Quo vadis" H. Sienkiewicza Gr.1 Imię i nazwisko: 1.W jakich okolicznościach Winicjusz poznał Ligię?. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc.Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.. Skomentuj.. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. Dlaczego Neron chciał zobaczyć palące się miasto?Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. Kiedy Henryk Sienkiewicz pisze Quo vadis zaczyna się już nowa epoka - Młoda Polska, Sienkiewicz do końca życia pozostaje pozytywistą.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym..

Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?"

Kto podpalił Rzym i dlaczego ?. Wymienic postacie historyczne 8.Kolejne dwie lekcje poświęcone są bohaterom "Quo vadis" - analizę bohaterów ułatwiają różnorodne gry, zagadki, pogłębia dyskusja i prezentacja postaci.. Do czego służyła lektyka?. Jak zginął św. Piotr a jak św. .Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata Mielniczuk; Quo vadis - test z lektury Kazimierz Mazur; Renesans - sprawdzian wiadomości Katarzyna Szifer-Kamińska; Renesans - test dla klasy I Małgorzata Marosz - Kochan; Renesans - zagadnienia powtórzeniowe.. Wyślij zgłoszenie .Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Kim byli rodzice ligii (ci prawdziwi) 4.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. 5.Kto to był:-Eunice-Ursus-Akte-Kroton - chryzestemis Pomponia Grecyna 7.. Co oznacza Quo Vadis?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. To przejawia się w jego zamiłowaniu do gatunku - powieści historycznej i drobiazgowego odtwarzania realiów epoki oraz korzystaniu ze zdobyczy nauki przy pisaniu dzieła fabularnego.Sprawdzian z Quo vadis.. Jesteś w pozytywizmie.. - test 1 graj dalej lub zamknijTest poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części..

Powtórz przed sprawdzianem.Test z lektury - Quo Vadis!

a) Adam Mickiewicz b) Aleksandro Fredro c) Henryk Sienkiewicz d) Józef Piłsudski 2) Jakim gatunkiem literackim jest ,, Quo Vadis " ?. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Test składa się z 28 pytań.. Artykuły; Autorzy; .. obyczajowa powieść powieść kryminalna powieść sensacyjna psychologia Psychoskok psychoskok wydawnictwo romans sensacja sprawdzian streszczenie test warto .reżyseria:Jerzy Kawalerowiczscenariusz:Jerzy Kawalerowicz gatunek:Historycznyprodukcja:Polskapremiera:14 września 2001 (Polska) 30 sierpnia 2001 (świat)Podczas fali prześladowań rzymskich chrześcijan Marek Winicjusz zakochuje się w Ligii.Lektura w epoce.. W którym roku Quo Vadis napisane przez H. Sienkiewicza otrzymało nagrode nobla.. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lektury.. Udostępnij.. Sam mówił, że rankami budzi się jakby zdrętwiały i bez możności zebrania myśli.Tag: lektura quo vadis sprawdzian Gimanzjum, Testy z lektur "Quo Vadis" Sienkiewicza - test z lektury.. Kim był Chilon Chilonides i co się z nim stało ?. Kiedy rozgrywa się akcja powieści - jaka epoka?. Quiz w Poczekalni.. Wymień trzy postacie historyczne.. Piotra 13.Chilon wraz z innymi Chrześcijanami 14.prosił go o przebaczenie 15.wyrwali mu język i powiesili na krzyżu 16.Ursus musiał uratować ligie która była .Quo Vadis, pytania..

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Zobacz quiz: "Quo vadis".

Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Test składa się z 12 pytań.. 6.Kogo mozna okreslić stwierdzeniem - król pochlebców?. Skomentuj.. Zobacz co czytać.. Jak nazywa się autor książki "Czerwony Kapturek" Kto z bliskich Czerwonego Kapturka bardzo się rozchorował?1) Kto był autorem i napisał,, Quo Vadis " ?. Ostatni scenariusz skupia uwagę uczniów na wartościach pokazanych w lekturze.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Napisz do nas.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Krzysztof Ficek Data publikacji 2012-08-06 Średnia ocena 5,00 Pobrań .1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt