Sprawdzian ze znajomości lektury charlie i fabryka czekolady

Pobierz

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test ze znajomości lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Sprawdź swoją wiedzę.c.. Trzy grupy odpowiadały na szczegółowe pytania z treści, opowiadały o przygodach bohaterów, wymieniały ważne elementy .Test ze znajomości lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów.. Dorota 6 lat temu.. Wybierz i zakreśl właściwą odpowiedź.. Test zawiera 17 pytań.. #anaruk #centkiewicz #lektury #lekturyszkolne .. a. Bucketowie dalej mieszkali w swoim domu, z tym że mieli teraz pełno czekolady.. Wykorzystaj w tym celu wnioski z interpretacji .. Dzień dobry kochani.. #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne.Test z lektury Charlie i fabryka czekolady to dla uczniów okazja, by uporządkować sobie wiadomości na temat szalonych przygód chłopca, który - chociaż pochodził z niesamowicie wprost ubogiej rodziny - trafił na życiową szansę i udało mu się ją właściwie wykorzystać.Test ze znajomości lektury,,Charlie i fabryka czekolady'' 170.. 6 maja 2020 Aktualności.. Rozwiąż test!Ćwiczenia: CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY.. Udostępnij.. Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę.. Czy wystarczająco dobrze znasz książkę o chłopcu, dla którego czekolada była największym marzeniem?. Byli pomarszczeni jak suszone śliwki i chudzi jak szkielety.Odpowiedz na wszystkie pytania!.

Zapraszamy!Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

a) stróżowaniem w fabryce b) produkcją tubek pasty do zębów c) produkcją czekolady d) choinkami e) nwm 3) O co poprosił książę Pondicherry pana Wonkę?Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - test z lektury.. Przedstaw przemianę wewnętrzną, jaka dokonała się w Raskolnikowie.. a) Roald Dahl b) Astrid Lindgren c) Małgorzata Musierowicz d) Grzegorz KasdepkeTest z lektury "Charlie i fabryka czekolady".. Dodaj do ulubionych.. alternatives.z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. c. Bucketowie zamieszkali w fabryce Willy'ego Wonki.. 1p.1) Jak nazywał się główny bohater lektury ?. Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Przedstaw przemiane wewnetrzna, jaka dokonala sie w Raskolnikowie.. Dodaj do ulubionych.. Dziś zrobimy kilka ćwiczeń, które pomogą Wam utrwalić treść lektury "Charlie i fabryka czekolady".lektury: Charlie i fabryka czekolady".. a) August Gloop b) Charlie Bucket c) Veruca Salt d) Violet Beauregarde e) Mike Teavee 2) Czym zajmuje się ojciec Charliego?. Rozwiąż test.. Zapraszamy!.

Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

b. Rodzina sprzedała batoniki Wonki i przeniosła się do bloku.. c)w niedużym domku na skraju miasta.. Jan Brzechwa.. Charlie i fabryka czekolady.. Autorem książki jest Roald Dahl.. Zapraszamy do rozwiązania poniższego testu, dzięki któremu dowiesz się, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Charlie i fabryka czekolady".Test na podstawie lektury "CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY".. #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne.Przedstawione scenariusze dwóch lekcji dotyczą powieści "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla i stanowią przykład, jak podczas omawiania lektury można wprowadzać elementy twórczej zabawy.. Augustus Gloop charakterystyka; .. Tagi #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne Inne tryby testu.. Z powodu szpiegów.. 9787 Obserwuj autora.. Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. c)dziadek George i babcia Józefina.. Dorota 6 lat temu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - chociaż nad tym quizem unosi się słodki zapach czekoladowych wyrobów, to jednak przejść go zwycięsko nie będzie wcale łatwo.. 11.a) Zapas czekolady b) Fabrykę czekolady c) Nowy dom d) Dużo pieniędzy 10) Kto jest autorem książki "Charlie i fabryka czekolady"?. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary, popełniając zbrodnię..

U góry znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.

Opis testu.. Charlie i fabryka czekolady test z lektury chomikuj..

Jan Brzechwa

.. Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Sprawdź swoją znajomość lektury.. Skomentuj.. 9787 Obserwuj autora.. c)sześcioro dorosłych + dziecko.. Przeczytaj dokładnie fragment lektury, a następnie wykonaj zamieszczone poniżej polecenia.. Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź się ze znajomości lektury!. Tu mozesz sie sprawdzic!. Udostępnij.. 1a, 2d, 3b, 4c, 5a, 6a, 7b, 8a 2. megalandryna, która nigdy nie traci smaku .. KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY Charlie i fabryka czekolady Roalda DahlaQ.. Powodzenia, Detektyw @ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraRozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury "Charlie i fabryka czekolady" R. Dahla.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. :D. Rozwiąż test ».. Dzisiaj zmagaliśmy się w pocie czoła z treścią lektury "Charlie i fabryka czekolady".. :D. Rozwiąż test ».. Test z lektury Charlie.Jesteś między nami - to zestaw kart pracy przygotowany dla uczniów, którzy mają trudności w nauce języka polskiego.. Dorota 4 lata temu #charlieifabrykaczekolady #lektury .. Test z lektury .Roald Dahl Charlie i fabryka czekolady Temat: Zwiedzamy fabrykę czekolady Willy'ego Wonki ..

Sprawdź się ze znajomości lektury!

Super!Test zawiera 14 pytań.. Karty zostały opracowane w taki sposób, żeby uczniowie mogli pracować z nimi samodzielnie, wykorzystując podręcznik Między nami.. Bój był zacięty, pełen emocji i silnych wrażeń.. Co się stało z rodziną Bucketów, gdy Charlie zakończył swoją wycieczkę?. Skomentuj.. Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Konkurs klasowy ze znajomości lektury "Charlie i fabryka czekolady".. 10 punktow za dobra odpowiedz, Na wypadek rozbieżności w tłumaczeniach utworu Dahla, informujemy, iż zadania zostały opracowane w oparciu o przekład Magdy Heydel.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: answer choices.. Tu możesz się sprawdzić!. Z powodu wyjazdu.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku:Test dotyczący książki pt. ,,Charlie i fabryka czekolady''.. Ponieważ nie mogła znaleźć pracy.. c)dziadek George i babcia Georgina.. Z powodu bankructwa.. c)w fabryce pasty do zębów.. Z powodu bankructwa.. Fantastyczny pomocnik (podręcznik, s.Lekcja biblioteczna nr 12: Lektury szkolne: Z wizytą w fabryce czekolady Willy Wonki - ćwiczenia ze znajomości treści lektury.. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. Z powodu powodzi.. "Wszyscy dziadkowie i babcie mieli ponad dziewięćdziesiąt lat.. Z powodu pożaru.Charlie i fabryka czekolady - test znajomości lektury.. Charlie i fabryka czekolady.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt