Opis obrazka po niemiecku słówka

Pobierz

Oznacza to, że używając właściwych słów i zwrotów trzeba opowiedzieć to, co widzi się na ilustruacji bądź fotografii.. Nic nie szkodzi!. Nic nie szkodzi!. In the backgroundforeground W tlena pierwszym planie.Opis obrazka po niemiecku Nie wiesz, jak powiedzieć po niemiecku "Na obrazku widzę.. ", "Na pierwszym planie.. ", "Przypuszczam, że.. ", "Obrazek przedstawia."?. links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie.. Oni stoją itp. Jakieś może jeszcze zwroty potrzebne do tego .. Sie befinden sich im Wald.Myślę, że będzie praktyczne dla wszystkich.. Szybka odmiana czasownika zwrotnego.Sie hat blaue Augen.. - Ona ma niebieskie oczy.. Kubek herbaty w dłoń i do czytania!. Z Fiszkoteką opis obrazka po niemiecku nie będzie stanowił żadnego problemu.A ja dzisiaj postanowiłam podzielić się z Tobą zwrotami, które mogą przydać się przy opisie obrazka w języku niemieckim.. np. Torbę,książkę, kluczę itp - zgubiłam w pociągu / na dworcu itp .. - Na zdjęciu jest/są do zobaczenia….. Opis obrazka - zwroty - Bildbeschreibung Niemieckie zwrotny przydatne do opisu obrazka i fotografii.Opis obnrazka po niemiecku.. - On jest cierpliwy.. Poszczególne elementy możesz lokalizować również za pomocą zwrotów "in der Mitte vom Bild", "oben/unten".Opis obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung Na początku warto podać co jest zaprezentowane na zdjęciu / obrazku, jaki jest tytuł, kto jest autorem, ewentualnie kiedy zostało ono zrobione: Das Bild / Foto zeigt … - obrazek / zdjęcie pokazuje…Bildbeschreibung - opis obrazka w języku niemieckim..

Angelika Griner Słówka, słówka matura, niemiecki, opis obrazka 0.

Jakiś przykład też opisu z przetłumaczeniem.. Łukasz (Szybka Nauka Niemieckiego) 7 komentarzy W tym artykule znajdziesz podstawowe słówka niemieckie w postaci listy zawierającej 100 najczęściej używanych niemieckich słów wraz z ich tłumaczeniem.Na początek warto zacząć od zdania wprowadzającego, w którym bardzo ogólnie opiszemy motyw obrazka.. Egzamin za trzy miesiące, ale warto nie odkładać wszystkiego na ostatni moment i już .Opis obrazka po niemiecku Nie wiesz, jak powiedzieć po niemiecku "Na obrazku widzę.. ", "Na pierwszym planie.. ", "Przypuszczam, że.. ", "Obrazek przedstawia."?. Następnie możesz spróbować odpowiedzieć na pytanie, kto jest na obrazku..

Przykładowe opisy obrazka wraz z tłumaczeniem Opis obrazka po niemiecku - wzór nr 1.

Z Fiszkoteką opis obrazka po niemiecku nie będzie stanowił żadnego problemu.Opis po niemiecku Opis osoby po niemiecku Opis obrazka po niemiecku Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniemMATURA JĘZYK NIEMIECKI #1 - Opis obrazka - gdzie - Niemiecki bez problemu.. Przypominam, że posty z serii "Egzaminy z niemieckiego" znajdziecie tutaj.. in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu.. Później przechodzimy do opisu dwóch płaszczyzn, są to: Vordergrund (pierwszy plan) oraz Hintergrund (tło).. Słownictwo i zwroty - Bildbeschreibung.. Będę bardzo wdzięczna.Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów: in der Mitte - na środku links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie rechts/auf der rechten Seite - na prawo/po prawej stronie in der linken oberen Ecke - w lewym górnym rogu in der linken unteren Ecke - w lewym dolnym roguNie musimy zatem rozwiązywać żadnych zadań, ani głowić się, co też autor tekstu miał na myśli.Tłumaczenie słowa 'opis obrazka' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 5.0 / 5 (1 głos) Komentarze: Nie ma jeszcze żad…Bildbeschreibung - Opis obrazka Umiejscowienie rzeczy na obrazkuOpis obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung In mówienie , nauka niemieckiego , niemiecki A2 , niemiecki B1 , niemiecki B2 , słownictwo Idąc z duchem przygotowań do egzaminu językowego, czy maturalnego, warto pochylić się także nad poćwiczeniem opisu obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung .Bardzo mi się przyda .Opis obrazka po niemiecku zwroty ~ Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów..

Często na egzaminach z języka niemieckiego pojawia się element opisu obrazka.

Das Foto/Bild zeigt….Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów: in der Mitte - na środku.. Opis obrazka po niemiecku wzór poniżej znajdziecie przykładowe opisy obrazka po niemiecku które mogą przydać wam się na maturze ustnej z języka niemieckiego i posłużyć za wzór do wymyślania własnych opisów obrazka.Opis pokoju z obrazka.. - Na zdjęciu widać….. Przyda Ci się to nie tylko na maturze, ale także podczas innych egzaminów lub czasem nawet w życiu codziennym.. POMOCY !. Wiem, że są wśród Was - moi drodzy Czytelnicy - osoby, które w tym roku przystąpią do matury z języka niemieckiego.. To wszystko w tej lekcji!. Muszę zrobić opis dowolnego obrazka ale najlepiej jakby był ten obrazek związany ze szkoła : Słówka które muszą być użyte w opisie hinter - z tyłu ( albo inne np obok ,przed , na ) itp Das bild gefällt mir sehr / nich Der Junge - chłopiec die Tafel - tablica Auf dem Bil sehe ich Jn der mite .SŁÓWKA NIEMIECKIE - lista 100 podstawowych słów po niemiecku.. - Na zdjęciu widzę….. Zastanówmy się, czy opisujemy zdjęcie (a picture/a photo), czy rysunek (a drawing).. Opis osoby po niemiecku; Opis siebie po niemiecku - chłopak; Opis siebie po niemiecku - dziewczyna; Opis przyjaciela po niemiecku; Opis przyjaciółki po niemiecku; Opis dnia po niemiecku; Opis wakacji po niemiecku; Opis pokoju po niemiecku; Opis domu po niemiecku; Opis mieszkania po niemiecku; Opis obrazka po niemieckuOpis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego..

Bildbeschreibung - Opis obrazka Umiejscowienie rzeczy na obrazkuOPIS OBRAZKA PO NIEMIECKU.

NIemiecki!. If playback doesn't begin shortly, try restarting your .Opis obrazka po niemiecku zwroty ~ Opis obrazka po niemiecku zwroty opis obrazka po niemiecku opis obrazka po angielsku niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Falsch Frënn LU-DE Ma leçon Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki czasowniki nieregularne Moja lekcia korki 2101 A 6 jka-20210212 fajne słówka Deutsch 20..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt